Muld orhideedele Seklos 4L

Tootekood: 4770168904002
TitleRangeAllahindlus
Hulgiost Mullad kuni 19 L 3st 10%3 10%

Ostes 1 või enam

0.84 €/l 3.36
-
+

Tooteid laos: 10+tk


23.01.2021
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Muld

Otstarve

Lillede kasvatamine, Toataimede kasvatamine

Sihtgrupp

Mullad orhideedele

Maht

4

Hoida laste eest

Kirjeldus

Muld orhideedele Seklos on spetsiaalse retseptuuriga professionaalselt ettevalmistatud orgaaniliste ja mineraalsete ainetega muld, mis on määratud orhideede ja teiste epifüütiliste taimede kasvatamiseks ning ümberistutamiseks, istutamiseks kasutatava mulla täiendamiseks ja parandamiseks. Toiteainete kogus mullas on balansseeritud, muld on poorne, imandab hästi vett, säilitab niiskust, puuduvad taimenakkused.

Kasutamine

Kasutamine

Orhidee poti põhi kaetakse õhukese mullakihiga. Orhidee terved juured asetatakse ettevaatlikult lillepotti ja juurtevaheline tühimik täidetakse mullaga. Enne kasutamist tuleb mulda tuulutada. Kõige parem on seda teha õhtul, enne istutamist. Orhideed istutatakse ümber kord 2 aasta tagant. Parim aeg ümberistutamiseks on otsekohe pärast õitsemist. Orhideesid ei soovitata ümber istutada õitsemise ajal või, kui taim valmistub õitsema. Ümberistutatud taimi hoitakse jahedas ning kastetakse mõõdukalt. Orhideede istutamiseks valige jahe ilm. Kasutatud muld sobib suurepäraselt aia ja juurviljamaa pinnase parandamiseks, kompostimiseks.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Mulla valmistamiseks on kasutatud naturaalseid materjale: erinevat tüüpi turbaid, klinkeritolmu, männikoort, puusütt ja keramsiiti. Mullas sisalduvad makro-ja mikroelemendid on kergesti omandatavad, taimed idanevad ja kasvavad kiiremini, muutuvad enam dekoratiivsemateks, suureneb nende eleujõulisus ja vastupanuvõime negatiivsetele keskkonnamõjudele.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.

Ole esimene, kes arvustab toodet: “Muld orhideedele Seklos 4L”

Arvustused

Reviews

Arvustused puuduvad.