OSTUPROTSESS

  1. Toodete tellimiseks vali sobiv toode ja vajuge nupule “Lisa korvi”. Ostukorvi (paremal üleval nurgas) sisu on nähtav, kui vajutad hiirega ostukorvi tähistava ikooni peale.
  2. Kui tooted on valitud, sisene Ostukorvi lehele, vajutades paremal üleval asuvat Ostukorvi ikooni. Ostukorvi lehel on näha kõik Sinu poolt valitud tooted. Lehel saad muuta toodete koguseid ja vajadusel tooteid ostukorvist eemaldada. Kui Sul on olemas sooduskupong (allahindluse kood), siis vajuta Ostukorvi lehe all osas sooduskoodi sisestamiseks lingil “Mul on sooduskupong”. Sisesta kood ning vajuta “Kasuta kupongi”. Peale seda võtab süsteem automaatselt arvesse kampaania sooduskupongiga seotud allahindluse, kingituse vms.
  3. Kui kaubad ja kogused on valitud, sisene tellimuse vormistamise lehele, vajutades nuppu „Vormista ost“.
  4. Ostu vormistades täida ära vajalikud infoväljad ning vali sobiv tarne- ja makseviis.
  5. Vajutades „Vormista ost“ viiakse Sind panga lehele, kus saad tellimuse eest tasuda. Pärast tasumist vajuta kindlasti „Tagasi kaupmehe juurde“.
  6. NB! Juhul, kui Sinu tellimuse eest tasumine mingitel põhjustel katkeb, suunatakse Sind tagasi eeltäidetud ostukorvi.
  7. Kauba ostu-müügileping loetakse sõlmituks peale tasumisele kuuluva summa laekumist Aednik24.ee arvelduskontole. Tellimuse kinnituse saadame pärast makse sooritamist Kliendi e-posti aadressile.
  8. Tellimus võetakse täitmisele peale seda, kui Klient on tasunud 100% tellimuse kinnitusest.