Tellimuse kättetoimetamine

Sooritatud tellimuste transport Kliendini toimub vastavalt Kliendi poolt valitud transpordimeetodile Eesti piires.
Valikus on järgmised võimalused:

  • SmartPosti pakiautomaat – 1,95 €
  • Dpd pakiautomaat – 2,05 €
  • Omniva pakiautomaat – 2,6 €
  • Itella kuller – 4,7 €

Kui Klient esitab tellimuse tööpäeval enne 15.00, siis kaup jõuab temani sõltumata valitud tarnevalikust järgmise tööpäeva jooksul va. puhkepäevad ja riiklikud pühad. Pärast 15.00 esitatud tellimus jõuab Kliendini ülejärgmisel tööpäeval va. puhkepäevad ja riiklikud pühad. Reedel pärast 15.00 esitatud tellimus jõuab Kliendini teisipäeval.

Eeldatav tarneaeg (päev) on ära märgitud tellimuse vormistamise lehel ning kinnituse dokumendis, mis laekub Kliendi e-mailile pärast tellimuse eest tasumist, kuid mitte hiljem kui 5 tööpäeva jooksul.

Tellimuse üleandmisel transpordipartnerile edastab süsteem Kliendi e-mailile info, kuidas jälgida Tellimuse teekonda.

Iga tööpäeva lõpus edastab Aednik24.ee komplekteeritud tellimused tarnepartnerile kohaletoimetamiseks.
Palume Kliendil tellimuse saabumise päeval hoida telefon enda läheduses ja sisselülitatuna.
Sihtkoha või kokkulepitud aja muutumisest on Klient kohustatud teavitama Aednik24.ee kliendituge koheselt enne kauba kohale toomist.

Kui Klient on eksinud sihtkoha aadressi või pakiautomaadi valikul ning soovib suunata paki uuele aadressilev või pakiautomaati, on tegu ümbersuunatud tarnega ning see on tasuline. Tasu suurus on samaväärne Aednik24.ee transpordiviiside hindadele. Klient tasub lisanduva transporditasu paki kättesaamisel.

PAKIAUTOMAADID
Pärast Aednik24.ee laost tellimuse üleandmist transpordipartnerile jõuab pakk DPD, SmartPosti või Omniva pakiautomaati 1 tööpäeva jooksul.
Sobib Kliendile, kelle elutempo on kiire ning kellel ei ole aega kullerit kodus oodata.

Paki kättesaamine pakiautomaadist
Niipea kui pakk jõuab sihtkoha pakiautomaati, saadab transpordipartner paki saaja mobiiltelefonile SMS-teate, kus on kogu vajalik info paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMSis sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes! Pakile on võimalik järgi minna 7 tööpäeva jooksul alates selle jõudmisest pakiautomaati.

Pakiautomaatide võrgustikud Eestis:
SmartPost: 230 automaati üle Eesti. Automaadid asuvad sisetingimustes
Omniva: 267 automaati üle Eesti. Automaadid asuvad välistingimustes
DPD: 223 automaati üle Eesti. Automaadid asuvad välistingimustes

ITELLA KULLER
Soovite saada tellitud paki kätte kodust lahkumata? Kullerteenus toob tellitud kauba soovitud aadressile.
See võimalus on Kliendile, kes hindab mugavust ja lihtsust ning kes ei soovi raskeid kotte ise tassida.
Kuller toimetab pakke kätte klientidele kuuel päeval nädalas (E-L) tellimisele järgneval päeval (v.a pühapäev ja väikesaared). Klient saab valida paki kättesaamiseks sobiva ajavahemiku (9.00-17.00 või 17.00-21.00) ja tellida kauba tööle või koju.

Kliendile saadetakse paki kättetoimetamise päeva hommikul info paki saabumise kohta SMS-teatega. Kuller helistab kliendile enne paki kohaletoimetamist. Kui esimesel korral ei õnnestu pakki kliendile üle anda lepib kuller vajadusel kokku teise aja. Vastavalt kliendi soovile on võimalus pakk suunata ilma lisatasuta ümber ka sobivasse pakiautomaati.
Pakk antakse kliendile üle unikaalse koodi alusel, mis saadetakse kliendile SMS-teatega.