Muld säntpooliale Seklos 4L

Tootekood: 4770168904033

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

1.92

0.48 €/l

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Muld

Otstarve

Lillede kasvatamine

Sihtgrupp

Mullad lilledele

Maht

4

Hoida laste eest

Kirjeldus

Muld säntpooliale Seklos on spetsiaalse retseptuuriga professionaalselt ettevalmistatud orgaaniliste ja mineraalsete ainetega muld, mis on määratud säntpooliate, begooniate, gloksiiniate, korallipõõsaste, priimulate ja keerdviljakute kasvatamiseks ning ümberistutamiseks, istutamiseks kasutatava mulla täiendamiseks ja prandamiseks. Toiteainete kogus mullas on balansseeritud, muld on poorne, imandab hästi vett, säilitab niiskust ja puuduvad taimenakkused

Kasutamine

Kasutamine

Tühi lillepott täidetakse mullaga ning sinna istutakse taimed, pärast vajutatakse taimeümbrus tihedalt kõvaks. Enne kasutamist tuleb mulda tuulutada. Kõige parem on seda teha õhtul, enne istutamsit. Noored (kuni 2-3 aastased) taimed istutatakse ümber iga 1-2 aasta tagant, vanemad – kord 2-3 aasta jooksul. Kui taimed on väga suured ning neid pole võimalik ümber istutada, tuleb vahetada pealmine mullakiht. Taime istutades või ümber istutades tuleb lillepoti põhjale asetada 2 – 3 cm paksune kiht keramsiidist drenaaži või väikesi kive. Kasutatud muld sobib suurepäraselt aia või juurviljamaa pinnase parandamiseks ja kompostimiseks.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Mulla valmistamiseks on kasutataud naturaalseid materjale: turvast, kompostmulda, orgaanilisi väetisi, klinkeritolmu, taimekasvu reguleerivad ja stimuleerivaid aineid, puusütt ja agroperliiti. Muld on ökoloogiliselt puhas. Muld sisaldab orgaanilist ainet 80 % ja väetiseid 2 kg/m3.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.