Muld säntpooliale Seklos 4L

Tootekood: 4770168904033
TitleRangeAllahindlus

Ostes 1

2.84
-
+

Hind

2.84
-
+

Tooteid laos: 10+tk


25.06.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Muld

Otstarve

Lillede kasvatamiseks

Maht

4

Hoida laste eest

Kirjeldus

Spetsiaalse retseptuuriga professionaalselt ettevalmistatud orgaaniliste ja mineraalsete ainetega muld, mis on määratud säntpooliate, begooniate, gloksiiniate, korallpõõsaste, priimulate ja keerdviljakute kasvatamiseks ning ümberistutamiseks, istutamiseks kasutatava mulla täiendamiseks ja prandamiseks. Toiteainete kogus on balansseeritud, muld on poorne, veeimavusvõime on hea, säilitab niiskust, puuduvad taimede kahjurid.

Kasutamine

Kasutamine

Täida tühi lillepott mullaga ning istuta sinna sisse taimed. Pärast istutamist vajuta taimeümbrus tihedalt kõvaks. Enne kasutamist tuleb mulda tuulutada. Kõige parem on seda teha õhtul, enne istutamist. Noored (kuni 2-3 aastased) taimed istutatakse ümber iga 1-2 aasta tagant, vanemad kord 2-3 aasta jooksul. Kui taimed on väga suured ning neid pole võimalik ümber istutada, tuleb vahetada pealmine mullakiht. Taime istutades või ümber istutades tuleb lillepoti põhjale asetada 2 – 3 cm paksune kiht keramsiidist drenaaži või väikesi kive. Kasutatud muld sobib suurepäraselt aia või juurviljamaa pinnase parandamiseks ja kompostimiseks.

использовать

В пустой горшок засыпать грунт и посадить растения, затем плотно утрамбовать грунт вокруг растений. Перед применением грунт необходимо проветрить. Лучше всего это делать вечером, накануне посадки. Молодые растения (до 2-3 лет) нужно пересаживать каждые 1-2 года, растения старше – раз в 2-3 года. Если растения очень большие и их невозможно пересадить, необходимо заменить верхний слой грунта. Перед посадкой или пересадкой растений на дно горшка необходимо уложить 2-3 см керамзита или маленьких камней для дренажа. Использованный грунт отлично подойдет для улучшения почвы в саду и огороде и в компост.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Mulla valmistamiseks on kasutataud naturaalseid materjale: turvast, kompostmulda, orgaanilisi väetisi, klinkeritolmu, taimekasvu reguleerivad ja stimuleerivaid aineid, puusütt ja agroperliiti. Muld on ökoloogiliselt puhas. Muld sisaldab orgaanilist ainet 80 % ja väetiseid 2 kg/m3.

Состав и действующее вещество

Грунт изготовлен из натуральных материалов: торф, компостный грунт, органические удобрения, клинкерная пыль; вещества, регулирующие и стимулирующие рост растений; древесный уголь и агроперлит. Экологически чистый. Содержит 80% органических веществ и 2 кг/м3 удобрений.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

место хранения

Хранить в сухом месте при температуре +6…+35°C. Беречь от солнца. Хранить вне доступа детей и домашних животных.