Veetaimede muld Compo 20L

Tootekood: 4008398119416

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

5.98

0.299 €/l

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Muld

Otstarve

Aiakultuuride kasvatamine

Sihtgrupp

Mullad veetaimedele

Maht

20

Hoida laste eest

Kirjeldus

Veetaimede muld Compo on spetsiaalselt vee- ja sootaimedele mõeldud muld, mis on valmis koheseks kasutamiseks. Tiikide ja veetaime keskkonna vesi peab olema madalate koostisainete sisaldusega, mistõttu COMPO SANA® veetaimede muld ei sisalda lisaväetisi. Muld tagab taimedele optimaalse ja tervisliku keskkonna, tagab tugeva juurestiku kasvu ning intensiivse õitsemise, kaitseb haiguste eest.

Kasutamine

Kasutamine

Soovitame kasutada spetsiaalseid veetaimedele mõeldud plastikust istustukorve, mis tagavad taime stabiilu-ses ja toetavad kasvu. Vee hägusaks muutumise vältimiseks soovitame kasutada lisaks veetaimede korvile istutustekstiili (juute, fliis vm). Veetaimede muld hoiab eemal saasteained, tagab hapniku ja hoiab vee puhta ja tervena. Enne vette panemist tuleb muld täielikult märjaks teha. Vältimaks mulla väljavoolamist soovitame katta mullakihi õrnalt kruusaga või kividega.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Muld koosneb kõrgsooturbast, liivast, savist, lubjast ning mullas on NPK kõik olulised taimedele vajalikud toitained. Kaaliumkloriidi on mullas < 1 g/l.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.