Muld tsitruselistele Seklos 4L

Tootekood: 4770168904040

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

1.92

0.48 €/l

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Muld

Otstarve

Aiakultuuride kasvatamine

Sihtgrupp

Mullad tsitrulistele

Maht

4

Hoida laste eest

Kirjeldus

Muld tsitruselistele Seklos on spetsiaalse retseptuuriga professionaalselt ettevalmistatud orgaaniliste ja mineraalsete ainetega muld, mis võib kasutada viigipuude, krootonite, sidrunipuude, filodendrite, diffenbaahiate ja muude lehttaimede kasvatamiseks ning ümberistutamiseks, istutamiseks kasutatava pinnase täiendamiseks ja parandamiseks. Toiteainete kogus mullas on balansseeritud, muld on poorne, imandab hästi vett, säilitab niiskust, puuduvad taimenakkused.

Kasutamine

Kasutamine

Tühi lillepott täidetakse mullaga ning sinna istutakse taimed, pärast vajutatakse taimeümbrus tihedalt kõvaks. Enne kasutamist tuleb mulda tuulutada. Kõige parem on seda teha õhtul, enne istutamsit. Noored (kuni 2-3 aastased) taimed istutatakse ümber iga 1-2 aasta tagant, vanemad – kord 2-3 aasta jooksul. Kui taimed on väga suured ning neid pole võimalik ümber istutada, tuleb vahetada pealmine mullakiht. Taime istutades või ümber istutades tuleb lillepoti põhjale asetada 2 – 3 cm paksune kiht keramsiidist drenaaži või väikesi kive. Kasutatud muld sobib suurepäraselt aia või juurviljamaa pinnase parandamiseks, kompostimiseks.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Mulla valmistamiseks on kasutatud naturaalseid materjale: turvast, kompostmulda, orgaanilisi aineid ja kompostturvast, orgaanilisi väetisi, klinkeritolmu, taimekasvu reguleerivaid ning stimuleerivaid aineid, savimineraale ja agroperliiti. Mullas sisalduvad makro- ja mikroelemendid, huumus- ja aminohapped on kergesti omandatavad, taimed idanevad ja kasvavad kiiremini, muutuvad enam dekoratiivsemaks, suureneb nende elujõulisus ning vastupanuvõime negatiivsele keskkonnamõjule. Vegetatsiooniperioodil vajavad vähem täiendavat väetamist. Muld on ökoloogiliselt puhas. Muld sisaldab orgaanilist ainet 98 % ja väetiseid 23 kg/m3.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.