Väetis Terraflex C NPK 17-7-21+3 +me 25kg

Ostes 1 või enam

2.46 €/kg 61.5068.34
-10%
-
+

Tooteid laos: 10+tk


03.03.2021
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

ICL

Liik

Vees lahustuv väetis

Otstarve

Väetised köögiviljadele, Väetised suvelilledele, Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Sihtgrupp

Väetised aiakultuuridele, Väetised tomatitele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

mürgine veeorganismidele

Kirjeldus

Väetis Terraflex C NPK 17-7-21+3 mikroelementidega on veeslahustuv NPK täisväetis kastmis- ja leheväetamiseks. Tasakaalustatud lämmastik-kaaliumi suhtega NPK täisväetis Terraflex on ideaalne kastmisväetis vegetatiivse kasvuga köögiviljadele ja rohtsetele dekoratiivlilledele pealtväetamiseks kogu kasvuperioodil. Väetist sobib kasutada nii kasvuhoonetes, kiletunnelites, peenardel kastmisväetisena. Väetis on keemiliselt puhas, ohutu taimele ja keskkonnale. Tänu väga heale veeslahustuvusele ja kvaliteetsetele taimetoiteelementidele on Terraflex suurepärane leheväetis paljudele koduaia kultuuridele.

Kasutamine

Kasutamine

Väetis Terraflex T sobib kastmisväetiseks taimedele kogu kasvuperioodi jooksul. Kastmiseks tuleb teha lahus kontsentratsiooniga 0,08-0,09 % (0,8-0,9 kg väetist 1000 L vee kohta). Leheväetamiseks avamaal tuleb teha 3-4% lahus, ( 3-4 kg väetist 100 L vee kohta).

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Väetis Terraflex C on kloorivaba. Väetis sisaldab üldlämmastikku 17 %, millest on nitraatlämmastikku 10,5 % ja ammooniuumlämastikku 6,5 %. Väetis sisaldab lisaks vees lahustuvat fosforit 7 %, vees lahustuvat kaaliumit 21 %, vees lahustuvat magneesiumit 3 %, vees lahustuvat väävlit 8,7 %, vees lahustuvat boori 0,025 %, vees lahustuvat vaske 0,004 %, vees lahustuvat rauda 0,08 % ning vees lahustuvat mangaani ja molübdeeni 0,005 %.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata.nAllaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pestanviivitamata rohke veega.

Ole esimene, kes arvustab toodet: “Väetis Terraflex C NPK 17-7-21+3 +me 25kg”

Arvustused

Reviews

Arvustused puuduvad.