Väetis Hydroflex S NPK 10-9-33 +me 25kg

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

64.62

2.585 €/kg

Põhiomadused

Bränd

ICL

Liik

Vees lahustuv väetis

Otstarve

Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Hoida laste eest

Kirjeldus

Väetis Hydroflex S NPK 10-9-33 +me on veeslahustuv kaaliumi ülekaaluga NPK täisväetis, mis on spetsiaalselt välja töötatud piiratud kasvusubstraadil kasvavate kultuuride väetamiseks. Kõrgekvaliteediliste koostisosade ja hästi tasakaalustatud elementide vahelise suhte tõttu on Hydroflex võtmekomponent igas kõrgtehnoloogilises hüdropoonikasüsteemis. Hydroflex tõestab oma väärtust substraadis kasvavate kultuuride puhul (nt. kivivill, perliit, turvas, jne.) ja tilkkastmissüsteemis liivastel muldadel. Katsetulemusi analüüsides ning teadlastega koostöös väljatöötatud retsept võimaldab kombinatsioonis lihtväetistega edukalt väetada köögivilju. Lihtne ja läbipaistev kontseptsioon, mida saame kombineerida sõltuvalt kasvufaasist, päikesekiirgusest ning temperatuurist kahe täiendväetistega –kaltsiumnitraat ja lämmastikhape. Kvaliteet ja innovatiivsus Väetise koostises olev puhas ning kvaliteetne tooraine on täielikult veeslahustuv ja taimede poolt alati kadudeta omastatav. Maailma juhtiv kastmisväetiste tootja tagab kvaliteetset toorainet. Hydroflexi eelised: Kompleksus ja tasakaalustatus. Kasutades väetistkoos kaltsiumnitraadiga, varustad taimi toitelahusega, mis sisaldab kõiki vajalikke toitaineid optimaalses koguses. Raud on lisatud DTPA-vormis, mis garanteerib parema raua omastamise isegi karedast veest (kõrge pH). Hydroflex varustab taimi kõikide makro- (N, P, K, S, Mg) ja mikroelementidega (Fe, B, Cu, Zn, Mn, Mo). Kaltsium ja osa lämmastikust antakse kaltsiumnitraadiga.

Kasutamine

Kasutamine

Kastmisväetamine: Kasvuhoones 0,05-0,2% (0,5-2 kg/1000 l vett) Avamaal 0,1-0,2% (1-2 kg/1000 l vett) või 100-200 kg/ha Soovitame väetada vastavalt taime nõudlusele ja täpsematele väetisjuhistele. Hüdropoonikalahus: 1 g väetist 1 l kastmissüsteemi veele. Kaltsiumnitraati ja Hydroflexi ei tohi kokku ühte paaki segada. Kaltsiumnitraat ja Hydroflex tuleb juhtida erinevatest paakidest emalahusesse kokku, kus väetised lahustatakse kastmisveega. Hydroflex S 10-9-33+3,5 MgO+TE maasikad min. 200 g/l 1,22 mS/cm.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Põhitoitainete sisaldus elemendina N+P+K+MG+S= 500 g/kg väetises » NB! Kõrge kaaliumisisaldus! » Fe- DTPA helaadina- omastatav ph kuni 7-ni! » Optimaalne väävlisisaldus.Dekoratiivsed püsililled – 6 kuni 8 g / l Taimetoiteelementide sisaldus: 8% Lämmastik 0,15% Raud Fe-DTPA 8% Nitraatlämmastik NO3 0,06% Mangaan Mn-EDTA 9% Fosfor P2O5 (3,9% P) 0,027% Tsink Zn-EDTA 39% Kaalium K2O (32,3% K) 0,004%Vask Cu-EDTA 4% Väävel S 0,028% Boor B 1,81% Magneesium Mg 0,004% Molübdeen 1,19 mS/cm/1 g/l EC

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta.