Rotimürk Protect Teravili 150g

Tootekood: 5997378772163
TitleRangeAllahindlus
Hulgiost alates 5st 10%5 10%

Ostes 1 või enam

18.6 €/kg 2.79
-
+

Tooteid laos: 10+tk


26.02.2021
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Protect

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Rotid

Kirjeldus

Rotimürk Protect Teravili on teraviljapõhine mürksööt. Toode on mõeldud rändrottide tõrjeks (Rattus norvegicus) siseruumides ja hoonete vahetus läheduses. Kasutamiseks tavatarbijale. Pakend ei sisalda söödamaja. NB! KASUTAGE BIOTSIIDI OHUTULT. ENNE KASUTAMIST LUGEGE ALATI LÄBI MÄRGISTUS JA TEAVE TOOTE KOHTA.

Kasutamine

Kasutamine

Toodet kasutada kohtades, kus on täheldatud rotte. Näriliste olemasolust saab aru tüüpilistest märkidest, mis nad maha jätavad (pesad, urud, rajad, väljaheited jne) või nende poolt tekitatud kahjust. Lähtudes märkidest või nähtavast kahjust saab hinnata näriliste leviku määra ja seejärel hakata kasutama mürksööta. Enne vahendi kasutamist kaaluda, kas on võimalik näriliste hävitamine ilma mürksööta kasutamata. Näriliste mürksööta kasutada ainult siis, kui see on õigustatud! Mitte kasutada seda, et ennetada näriliste levikut või vältida näriliste tegevust. Et tõhustada toote efektiivsust ja vältida korduvkasutamist, kontrollida üle kogu ala, kuhu hakkate mürksööta panema. Kõrvaldada augud ja urud ja eemaldada, nii palju kui võimalik, kogu närilistele kättesaadav toit (näiteks toidujäätmed, mahavoolanud teravili jne), samuti muud vedelad toiduallikad. Peale mürksööda välja panemist mitte puhastada seda piirkonda, kuna see võib häirida näriliste populatsiooni ja muuta mürksööda tarbimise keerulisemaks. Söödakotike asetada muukimiskindlasse söödamajja. Üks söödamaja võib sisaldada maksimaalselt mürksööda annust. Nii palju kui võimalik, asetada filterpaberist kotike söödamajja, kasutades selleks varrast või ora. Annus: 3 kotikest iga 7-10m kohta..

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toimeaine: 0,0027% bromadioloon.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida eraldi toiduainetest ja loomasöödast lastele kättesaamatuna. Toodet käidelda kui ohtlike jäätmetena ja ja kõrvaldada kui ohtlikud jäätmed.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Kahjulik elusloodusele. Vältida toote sattumist veekogudesse.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Õnnetusjuhtumi korral võtta ühendust mürgistusteabekeskusega (16662) Kasutada toodet ainult näriliste tõrjeks ja ainult vastavalt kasutusjuhendile.. Toode on mürgine imetajatele ja lindudele. Toote kasutamise ajal mitte süüa, juua või suitsetada.. Pärast kasutamist pesta käed kuuma vee ja seebiga. Mitte kasutada riknenud või rikutud mürksööta. Võib kahjustada elundeid pikajalisel või korduval kokkupuutel. Allaneelamisel otsekohe kutsuda arst ja näidata talle pakendit.

Ole esimene, kes arvustab toodet: “Rotimürk Protect Teravili 150g”

Arvustused

Reviews

Arvustused puuduvad.