Roheliste taimede, palmide, sõnajalgade muld Compo 10L

Tootekood: 4008398614317
TitleRangeAllahindlus

Ostes 1

8.57
-
+

Hind

8.57
-
+

Tooteid laos: 10+tk


25.06.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Muld

Otstarve

Toataimede kasvatamiseks

Maht

10

Hoida laste eest

Kirjeldus

Kasutusvalmis substraat, mis sobib nii toa- kui ka terrassitaimede ümberistutamiseks. Sisaldab toitaineid kuni 8 nädalaks. Optimaalsed kasvutingimused taime tervislikuks ja jõuliseks kasvuks. Sisaldab kerge ja õhulise struktuuriga looduslikku vulkaanilist kivimit PERLIIT, mis optimeerib vee ja õhutingimusi ning tagab taime juurestiku paremat arenemist. Spetsiaalne juurutuspulber kaitseb taime seenhaiguste eest, aktiveerib ja kiirendab juurte kasvamist, parandab mulla struktuuri.

Kasutamine

Kasutamine

Soovitame muld eelnevalt läbi segada, et see oleks õhulisem. Kasutada veeavaga potti ja täita põhi näiteks kergkruusaga. Seejärel täita istutuspott COMPO SANA® Roheliste taimede ja palmimullaga ning teha taimele istutusauk. Eemaldada taime juurestikust surnud juured ja asetada taim istutusauku. Siis täita pott mullaga, kuid jätta 1cm vaba ruumi ülemisest servast. Seejärel suruda kergelt taim mulla sisse. Kasta rikkalikult. Kasutamiseks kõikide roheliste taimede, palmide ja sõnajalgade esmaseks istutamiseks ja ümberistutamiseks. Peale 6-8 nädalat on vajalik lisaväetamine.

использовать

Лучшее время для пересаживания растений – весна, когда растения начинают стремительно расти, или август-сентябрь. После посадки обильно полить и защищать от прямого солнечного света. Регулярное удобрение можно начать через 6 недель.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Kasvusubstraat kõikidele rohelistele taimedele, palmidele ja sõnajalgadele. Koostisosad: Turvas (lagunemisaste H2-H7), perliit, lubi, NPK-väetis, räni-fosfaat. Soolsus (KCl): < 3,0 g/l, pH- tase (CaCl2): 5,0 – 6,5 Saadaval olevad toitained: 200 – 450 mg/l N- lahutuv lämmastik (CaCl2), 200 – 500 mg/l P205 – lahustuv fosfor (CAL), 300 – 550 mg/l K20 – lahustuv kaalium (CAL

Состав и действующее вещество

Грунт для пальм Compo содержит качественный верховой торф без возбудителей болезней, активатор корнеобразования Agrosil® ja перлит.

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida suletuna originaalpakendis, kuivas, jahedas, otsese päikese eest varjatult. Avatud pakend hoida tihedalt suletuna. Toitainete hulk võib pikaaegsel hoiustamisel pakendis veidi väheneda. Enne pakendi ära viskamist see täielikult tühjendada.

место хранения

Хранить в сухом месте при температуре +6…+35°C. Беречь от солнца. Хранить вне доступа детей и домашних животных.