Rodo- ja hortensiamuld Compo 70L

Tootekood: 4008398121914
TitleRangeAllahindlus

Ostes 1 või enam

0.14 €/ 10.01
-
+
Tooteid laos:10+tk


02.12.2021
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Muld

Otstarve

Lillede kasvatamiseks

Sihtgrupp

Mullad hortensiatele, Mullad rododenronitele

Maht

70

Hoida laste eest

Kirjeldus

Rodo- ja hortensiamuld on kvaliteetne istutusmuld spetsiaalselt happelist kasvukeskonda armastavatele taimedele. Varustab taime toitainetega kuni 8 nädalat. Spetsiaalne juurutuspulber kaitseb taime seenhaiguste eest, aktiveerib ja kiirendab juurte kasvamist, parandab mulla struktuuri. Tugevamad ja terved taimed tänu kvaliteetsele ja tasakaalustatud toitainete segule.

Kasutamine

Kasutamine

Soovitame muld eelnevalt läbisegada, et see oleks õhulisem. Kasutamiseks kõikide happelist keskonda armastavate taimede esmaseks istutamiseks ja ümberistutamiseks.Peale 6-8 nädalat on vajalik lisaväetamine. Soovitame muld eelnevald läbisegada, et see oleks õhulisem. Seemnekülviks ja orhideele soovitame kasutada COMPO SANA® spetsiaalseid istutusmuldasid. Kasutada veeavaga potti ja täita põhi näiteks kergkruusaga. Peenrasse istutamise tuleks teha taimele istutusauk, mis oleks juurepallist kaks korda suurem. Täitke põhi COMPO SANA® istutusmullaga. Puhastage taime juurepalli surnud juurtest ja asetage see potti/istutusauku. Siis täita pott mullaga. Seejärel suruda kergelt taim mulla sisse. Kasta rikkalikult.

использовать

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Kasvusubstraat kõikidele keskmise ja kõrgema toitainevajadusega taimedele. Koostisosad: Turvas (lagunemisaste H2-H7), lubi, NPK-väetis, räni-fosfaat. Soolsus (KCl): < 1,5 g/l, pH- tase (CaCl2): 4,0 – 5,0 Saadaval olevad toitained: 50 – 180 mg/l N- lahustuv lämmastik (CaCl2), 40 – 190 mg/l P205 – lahustuv fosfor (CAL),60 – 200 mg/l K20 – lahustuv kaalium (CAL

Состав и действующее вещество

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida suletuna originaalpakendis, kuivas, jahedas, otsese päikese eest varjatult. Avatud pakend hoida tihedalt suletuna. Toitainete hulk võib pikaaegsel hoiustamisel pakendis veidi väheneda. Enne pakendi ära viskamist see täielikult tühjendada.

место хранения