Kaktusemuld pruun Matogard 1L

Tootekood: 4742014000060
TitleRangeAllahindlus
Hulgiost Mullad kuni 19 L 3st 10%3 10%

Ostes 1 või enam

1.41 €/l 1.41
-
+

Tooteid laos: 10+tk


27.01.2021
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Matogard

Liik

Muld

Otstarve

Toataimede kasvatamine

Sihtgrupp

Mullad kaktustele

Maht

1

Hoida laste eest

Kirjeldus

Kaktusemuld pruun Matogard on mõeldud kaktuste ja sukulentide ümberistutamiseks ning seemnete külviks. Selles Matogardi kaktuste mullas tunnevad end hästi näiteks helme-, leht-, metskaktused, öökuninganna, havisaba, Discocactus, Eriocereus. Koostis tagab kaktuste mullale hea veeläbilaskvuse ja soodsa õhurežiimi.

Kasutamine

Kasutamine

Kaktuseid istutatakse ümber keskmiselt iga kahe aasta järel. Vanemaid eksemplare võib mber istutada harvem (3-5a jooskul). Sobivaim aeg ümberistutamiseks on varakevad, võib istutada ka suvel kuni sügise alguseni. Juurte ümbert eemaldatakse lahtine osa vanast mullast. Poti põhja pannakse drenaazi(kergkruusa) kiht ning sellele kiht värsket mulda. Nüüd asetatakse taim potti ja lisatakse veel uut mulda äärtesse ning mullapalli peale.Väga vanadel kaktustel võib vahetada ainult mullapalli pindmist osa. Peale istutamist on soovitav kasta kaktusi ja sukulente alles 2-3 päeva pärast,et võimalikud juurtevigastused saaksid kuivada. Aeglase kasvuga kaktusetaimedele piisab potimullas olevaist toitainetest pikaks ajaks.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Muld sisaldab turvast 50%, liiva 20%, perliiti 20% ja komposti 10%.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.

Ole esimene, kes arvustab toodet: “Kaktusemuld pruun Matogard 1L”

Arvustused

Reviews

Arvustused puuduvad.