Muld kaktustele Seklos 4L

Tootekood: 4770168904019

Saadavus: Laost otsas

Kogus:

-
+

1.92

0.48 €/l

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Muld

Otstarve

Toataimede kasvatamine

Sihtgrupp

Mullad kaktustele

Maht

4

Hoida laste eest

Kirjeldus

Muld kaktustele Seklos on spetsiaalse retseptuuriga professionaalselt ettevalmistatud orgaaniliste ja mineraalsete ainetega muld, mis on määratud kaktuste ja sukulentide kasvatamiseks ning ümberistutamiseks, istutamiseks kasutatava mulla täiendamiseks ja parandamiseks. Toiteainete kogus mullas on balanseeritud, muld on poorne, imandab hästi vett, säilitab niiskust, puuduvad taimenakkused.

Kasutamine

Kasutamine

Tühi lillepott täidetakse mullaga ning sinna istutakse taimed, pärast vajutatakse taimeümbrus tihedalt kõvaks. Enne kasutamist tuleb mulda tuulutada. Kõige parem on seda teha õhtul, enne istutamsit. Noored (kuni 2-3 aastased) taimed istutatakse ümber iga 1-2 aasta tagant, vanemad – kord 2-3 aasta jooksul. Kui taimed on väga suured ning neid pole võimalik ümber istutada, tuleb vahetada pealmine mullakiht. Taime istutades või ümber istutades tuleb lillepoti põhjale asetada 2 – 3 cm paksune kiht keramsiidist drenaaži või väikesi kive. Kasutatud muld sobib suurepäraselt aia või juurviljamaa pinnase parandamiseks ja kompostimiseks.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Mulla valmistamiseks on kasutataud naturaalseid materjale: turvast, kompostmulda, orgaanilisi aineid ja turbakomposti, orgaanilisi väetisi, klinkritolmu, taimekasvu reguleerivaid ning stimuleerivaid aineid, mulla- ja savimineraale. Muld on ökoloogiliselt puhas. Muld sisaldab orgaanilist ainet 80 % ja väetiseid 2 kg/m3.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.