Muld kaktustele Seklos 4L

Tootekood: 4770168904019
TitleRangeAllahindlus

Hind

0.7 €/l 2.78
-
+

Tooteid laos: 10+tk


08.06.2023
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Muld

Otstarve

Toataimede kasvatamiseks

Sihtgrupp

Mullad kaktustele

Maht

4

Hoida laste eest

Kirjeldus

Muld kaktustele Seklos on spetsiaalse retseptuuriga professionaalselt ettevalmistatud orgaaniliste ja mineraalsete ainetega muld, mis on määratud kaktuste ja sukulentide kasvatamiseks ning ümberistutamiseks, istutamiseks kasutatava mulla täiendamiseks ja parandamiseks. Toiteainete kogus mullas on balanseeritud, muld on poorne, imandab hästi vett, säilitab niiskust, puuduvad taimenakkused.

Kasutamine

Kasutamine

Täida tühi lillepott mullaga ning istuta sinna sisse taimed. Pärast istutamist vajuta taimeümbrus tihedalt kõvaks. Enne kasutamist tuleb mulda tuulutada. Kõige parem on seda teha õhtul, enne istutamist. Noored (kuni 2-3 aastased) taimed istutatakse ümber iga 1-2 aasta tagant, vanemad kord 2-3 aasta jooksul. Kui taimed on väga suured ning neid pole võimalik ümber istutada, tuleb vahetada pealmine mullakiht. Taime istutades või ümber istutades tuleb lillepoti põhjale asetada 2 – 3 cm paksune kiht keramsiidist drenaaži või väikesi kive. Kasutatud muld sobib suurepäraselt aia või juurviljamaa pinnase parandamiseks ja kompostimiseks.

использовать

В пустой горшок засыпать грунт и посадить растения, затем плотно утрамбовать грунт вокруг растений. Перед применением грунт необходимо проветрить. Лучше всего это делать вечером, накануне посадки. Молодые растения (до 2-3 лет) нужно пересаживать каждые 1-2 года, растения старше – раз в 2-3 года. Если растения очень большие и их невозможно пересадить, необходимо заменить верхний слой грунта. Перед посадкой или пересадкой растений на дно горшка необходимо уложить 2-3 см керамзита или маленьких камней для дренажа. Использованный грунт отлично подойдет для улучшения почвы в саду и огороде и в компост.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Mulla valmistamiseks on kasutataud naturaalseid materjale: turvast, kompostmulda, orgaanilisi aineid ja turbakomposti, orgaanilisi väetisi, klinkritolmu, taimekasvu reguleerivaid ning stimuleerivaid aineid, mulla- ja savimineraale. Muld on ökoloogiliselt puhas. Muld sisaldab orgaanilist ainet 80 % ja väetiseid 2 kg/m3.

Состав и действующее вещество

Mulla valmistamiseks on kasutataud naturaalseid materjale: торф, компостный грунтa, orgaanilisi aineid ja turbaкомпост, orgaanilisi Удобрениеi, klinkritolmu, taimekasvu reguleerivaid и stimuleerivaid aineid, mulla- ja savimineraale. Экологически чистый. Грунт содержит orgaanilist ainet 80% ja Удобрениеeid 2 kg/m3.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

место хранения

Хранить в сухом месте при температуре +6…+35°C. Беречь от солнца. Хранить вне доступа детей и домашних животных.