Muld draakonipuudele palmidele Seklos 4L

Tootekood: 4770168904026
TitleRangeAllahindlus

Ostes 1

2.84
-
+

Hind

2.84
-
+

Tooteid laos: 10+tk


25.06.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Muld

Otstarve

Toataimede kasvatamiseks

Maht

4

Hoida laste eest

Kirjeldus

Spetsiaalse retseptuuriga professionaalselt ettevalmistatud orgaaniliste ja mineraalsete ainetega muld, mis on sobilik draakonipuude, tääkliiliate, palmide ja muude lehttaimede kasvatamiseks ning ümberistutamiseks. Sobib mulla täiendamiseks ja parandamiseks. Toiteainete kogus mullas on balansseeritud, see on poorne, imab hästi vett ja säilitab niiskust.

Kasutamine

Kasutamine

Parim draakonipuude ja palmide ümberistutamise aeg on kevadel, kui taimed hakkavad jõuliselt kasvama, või augustis-septembris. Taimi ei istutata ümber õitsemise ajal. Pärast istutamist kastke korralikult ja kaitske otsese päikese eest. Regulaarset väetamist alustage 6 nädala möödudes.

использовать

Лучшее время для пересаживания пальм и драконова дерева – весной, когда растения начинают стремительно расти, или август-сентябрь. Растения не пересаживают в период цветения. После посадки обильно полить и беречь от прямого солнечного света. Регулярное удобрение можно начать через 6 недель.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Mulla koostisesse kuulub turvas, kompostmuld, turbakompost, orgaanilised väetised, taimekasvu reguleerivad ja stimuleerivad ained, puusüsi ja savimineraalid. Muld on ökoloogiliselt puhas. PH (KCI) 5,0-5,5, EC – 0,7mS/cm: orgaanilisest materjalist 30% : lämmastik (N) 0,2%, fosfor (P205) 0,07%, kaalium (K20) 0,08%, niiskus alla 65%.

Состав и действующее вещество

В состав грунта входят торф, компостный грунт, торфяной компост, органические удобрения; вещества, регулирующие и стимулирующие рост растений; древесный уголь и глинистые минералы. Экологически чистый.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

место хранения

Хранить в сухом месте при температуре +6…+35°C. Беречь от солнца. Хранить вне доступа детей и домашних животных.