Lillemuld rõdu- ja toataimedele Compo 40L

Tootekood: 4008398518417
TitleRangeAllahindlus

Ostes 1

9.73
-
+

Hind

9.73
-
+

Tooteid laos: 10+tk


24.05.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Muld

Otstarve

Lillede kasvatamiseks, Toataimede kasvatamiseks

Hoida laste eest

Kirjeldus

Kasutamiseks valmis kõrge kvaliteediga lillemuld, mis on ideaalne toataimede, rõdu- ja aiataimede esmaseks või ümberistutamiseks. Varustab taime toitainetega kuni 8 nädalat. Sisaldab PERLIITi – kerget ja õhulise struktuuriga looduslikku vulkaanilist kivimit, mis optimeerib vee ja õhutingimusi, tagades taime juurestiku paremat arenemist. Spetsiaalne juurutuspulber kaitseb taime seenhaiguste eest, aktiveerib ja kiirendab juurte kasvamist, parandab mulla struktuuri.

Kasutamine

Kasutamine

Soovitame muld eelnevald läbisegada, et see oleks õhulisem. Happelist mulda armastavate taimede (rododendron, kamelia ja asalea) ja orhideede puhul soovitame kasutada COMPO SANA® spetsiaalseid istutusmuldasid. Kasutada veeavaga potti ja täita põhi näiteks kergkruusaga. Peenrasse istutamise tuleks teha taimele istutusauk, mis oleks juurepallist kaks korda suurem. Seejärel täita istutusauk COMPO SANA® Lillemullaga rõdu- ja toataimedele . Eemaldada taime juurestikust surnud juured ja asetada taim istutusauku. Siis täita pott mullaga. Seejärel suruda kergelt taim mulla sisse. Kasta rikkalikult. Kasutamiseks kõikide õitsvate taimede esmaseks istutamiseks ja ümberistutamiseks.Peale 6-8 nädalat on vajalik lisaväetamine.

использовать

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Kasvusubstraat kõikidele keskmise ja kõrgema toitainevajadusega taimedele. Koostisosad: Turvas (lagunemisaste H2-H7), perliit, lubi, NPK-väetis, räni-fosfaat. Soolsus (KCl): < 3,0 g/l, pH- tase (CaCl2): 5,0 – 6,5. Saadaval olevad toitained: 200 – 450 mg/l N- lahustuv lämmastik (CaCl2), 200 – 500 mg/l P205 – lahustuv fosfor (CAL), 300 – 550 mg/l K20 – lahustuv kaalium (CAL)

Состав и действующее вещество

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida suletuna originaalpakendis, kuivas, jahedas, otsese päikese eest varjatult. Avatud pakend hoida tihedalt suletuna. Toitainete hulk võib pikaaegsel hoiustamisel pakendis veidi väheneda. Enne pakendi ära viskamist see täielikult tühjendada.

место хранения