Universaalne vetikatevastane vahend 250ml

Tootekood: 4006873402985

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

9.71

38.84 €/l

Põhiomadused

Bränd

Heissner

Liik

Vetikahävitaja

Otstarve

Tiigivee ettevalmistamiseks ja hoolduseks

Maht

0,25

Kirjeldus

Universaalne vetikavastane vahend, mille vedeliku kontsentraat on suurepärase katvusega. Komplektis on kaasas vee pH testimise ribad. Testida vett alati enne, kui kasutada universaalset vetikahävitajat. NB! Sisaldab raskemetalli – vaske, ei tohi kasutada tiigis, kus on kalad. Universaalne vetikahävitaja tapab tiigivees ka head bakterid. Toode minimeerib vetikate edasikasvamist. Ei soovita toodet regulaarseks kasutamiseks.

Kasutamine

Kasutamine

Testida vett alati enne, kui kasutada universaalset vetikahävitajat. 1 pudel (250ml) on mõeldud 5000 L tiigiveele. 1000 L tiigiveele kasutada 50ml universaalset vetikahävitajat. Lahustada vedelik kastekannus olevas tiigivees. Valada tiigi pinnale. Pärast universaalse vetikahävitaja kasutamist lisada 3-4 päeva pärast veekareduse stabilisaatorit ning algseid baktereid. Universaalne vetikahävitaja tapab tiigivees ka head bakterid.

Hoiustamine

Hoiustamine

Jäätmekäidelge täielikult tühjendatud purk olmeprügi hulgas. Andke pooltühi purk erijäätmete kogumiskohta (ohtlike jäätmete kogumiskohta). Hoida kuivas ja jahedas ning lastele kättesaamatus kohas.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Peale sissehingamist: hingake värsket õhku, kaebuste korral pöörduge arsti poole. Silma sattudes, loputage avatud laugudega silmi mitu minutit voolava vee all. Allaneelamisel: Kaebuste püsimisel pöörduge arsti poole. Sisaldab raskemetalli – vaske, ei tohi kasutada tiigis, kus on kalad.