Toitelahus rõdulilledele Agrecol 5 x 30ml

Tootekood: 5902341454281

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

6.36

1.272 €/tk

Põhiomadused

Bränd

Agrecol

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Väetised suvelilledele

Sihtgrupp

Väetised pelagooniatele, petuuniatele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Toitelahus rõdulilledele Agrecol Geranium Strong on erilise, väga innovatiivse koostisega toitelahus kõikide rõdulillede kosutamiseks ja taastamiseks. Spetsiaalne koostis stimuleerib, tugevdab ja pikendab õitsemisperioodi. Regulaarne kasutamine mõjub hästi juurestikule, tagab õiterikkuse ning annab õitele ja lehtedele intensiivsema värvitooni. Asjatundlik, esteetiline ja kasutusvalmis pakend lihtsustab toote kasutamist. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Kasutada toitelahust igakuiselt, igale taimele üks ampull. Kasutamiseks murra ära ampulli ots ja pista ampulli ots mulda nii, et toitelahus saaks ühtlaselt mulda tungida. Pigista kergelt veendumaks, et ots ei ole ummistunud. Ampull tühjeneb ise. Tühi ampull tuleb mullast eemaldada. Väetis toimib kuni 4 nädalat eeldusel, et mullaniiskuse tase on stabiilne ja küllaldane.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode koosneb NPK väetise lahusest ja värvainest.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.