Tigude ja nälkjate püünis

Tootekood: 5902341004646
TitleRangeAllahindlus

Ostes 1

1.883.76
-
+

Hind

1.883.76
-
+

Tooteid laos: 10+tk


24.05.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

AROX

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Teod

Kirjeldus

Kergesti kasutatav püünis, mis on mõeldud tigude seireks ja püüdmiseks aedades ja peenramaal. On kasutatav kõikide tigude ja nälkjate püüdmiseks. Aitab hoida tigusid pideva kontrolli all kohtades, kus nad aedades armastavad viibida. Ohutu keskkonnale ja kasulikele putukatele. Sobib hästi aeda, kuna ei sisalda inimese ja looma tervisele ohtlikke kemikaale. Kaitseb umbes 20m2 ala. Püünis ei sisalda atraktanti. Söödaks sobib: õlu ja mesi. Veega segatud piim, pärm, mesi ja pärm, praadimisõli ja isegi rummikoogi aroom. Sobivad ka viilutatud kartulid, porgandid ja salatilehed.

Kasutamine

Kasutamine

Tigude püüdmiseks tuleb kahjurite esinemiskohas kaevata maasse auk. Eemaldada püünise pealmine osa ja asetada alumine osa auku. Puistata püünise ümber mulda nii, et ülemine serv on mullapinnaga samal kõrgusel. Täida püünis poolenisti söödaga ning seejärel asetada ülemine osa püünise peale tagasi nii, et see kaitseks prügi ja vihma eest. Püünist tuleb kontrollida regulaarselt. Kui püünis on tigudega täitunud, uhada nad veega ära ja asetada püünis tagasi. Lisada sööta

использовать

Для отлова улиток в месте, где были замечены вредители, нужно выкопать в земле ямку. Снять верх ловушки и поставить нижнюю часть в ямку. Вокруг ловушки присыпать землю, чтобы верхний край был вровень с землей. Наполовину заполнить ловушку приманкой, затем поставить верхнюю часть на ловушку, чтобы защитить ее от мусора и дождя. Ловушку проверять регулярно. По мере заполнения ловушки улитками вымыть их водой и поставить ловушку назад. Добавить приманку.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode ei sisalda inimeste või loomade tervisele kahjulikke aineid.

Состав и действующее вещество

Продукт не содержит вещества, опасные для здоровья людей и животных.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.

место хранения

Хранить продукт в недоступном для детей и домашних питомцев месте.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on ohutu ümbritsevale keskkonnale.

Экологическая безопасность