Tigude-nälkjate tõrje Ferramol Limacide® 500g

Tootekood: 4751038330015
TitleRangeAllahindlus
Hulgiost alates 5st 10%5 10%

Ostes 1 või enam

29.94 €/kg 14.97
-
+
Tooteid laos:10+tk


18.06.2021
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Ferramol

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Teod

Kirjeldus

Tigude-nälkjate tõrje Ferramol Limacide®on hea vahend tigude ja nälkjate tõrjeks. Ei kahjusta lemmikloomi, linde, siile, vihmausse, mesilasi ega muid kasulikke loomi. Teod ja nälkjad eelistavad graanuleid taimedele. Enamik nälkjaid tõmbub tagasi oma peidukohtadesse surema. Nälkjad lõpetavad lima eritamise ja hävivad. Erakordselt vastupidav vihmale tänu innovatiivsele söödatehnoloogiale. Pärast Ferramol Limacide® söömist lõpetavad nälkjad ja teod söömise, kuna toode tekitab täiskõhutunde. Nälkjad taanduvad oma peidukohtadesse, kus nad nälgivad ja surevad. Tootel on patenteeritud koostis ning uudne toimimisviis, mis muuhulgas tähendab, et tõrjevahendit ei kahjusta vihm ega niisked ilmastikuolud, mil nälkjad on eriti aktiivsed. Niisked graanulid meelitavad nälkjaid eriti aktiivselt. Kuivadel kohtadel tuleb graanuleid aegajalt niisutada, kui ei esine vihma. Graanuleid võib niisutada mitmeid kordi, ilma et need kahjustuksid.

Kasutamine

Kasutamine

Toote kulunorm 1,2-2,5 g/m2 Ferramol Limacide® jaotatakse ühtlaselt maapinnale, kui on märgata nälkja kahjustusi. Parimad tulemused saavutatakse, kui tõrjet alustatakse esimeste nälkjate ja tigude ilmumisel piirkonda. Mitte laotada ridade või kuhjadena taimede vahele. Kuivade ilmastikuolude korral niisutada, kuna nälkjad eelistavad pehmet ja niisket sööta. Graanulid puistatakse maapinnale varasel õhtul, kui nälkjade tulevad välja oma peidukohtadest. Laotage graanulid välja õhtul, kui nälkjad on aktiivsed. See väldib ka teiste loomade ja lindude poolt, nälkjate ja tigude eest graanulite ärasöömist. Toode puistatakse laiali käsitsi või granuleeritud väetiselaoturiga. Korda tõrjet kuni aias on nälkjaid ja tigusid. Lubatud kasutada 1-4 korda.

использовать

Норма расхода продукта 5 г/м2, т.е. примерно 1 ч.л. Ferramol равномерно распределяется по поверхности земли, где заметны повреждения от слизней. Оптимальные результаты достигаются при начале обработки при появлении первых улиток и слизняков на участке. Не просыпать рядками или кучками между растениями. При сухих погодных условиях намочить, потому что слизни предпочитают мягкую и влажную приманку. Гранулы рассыпаются на поверхность земли ранним вечером, когда слизни выходят из своих укрытий. Посыпьте гранулы вечером, когда слизни активны. Это поможет уберечь гранулы от поедания другими животными и птицами. Продукт рассыпается вручную или специальным устройством. Повторять обработку до тех пор, пока в саду есть слизни и улитки. Разрешено использовать 1-4 раза.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode sisaldab looduslikku aktiivainet raudfosfaati, mis lagunedes rauaks ja fosfaatideks rikastavad pinnast.

Состав и действующее вещество

Продукт содержит природное активное вещество фосфат железа, который при распадании на железо и фосфаты обогащает почву.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatult.

место хранения

Хранить продукт в недоступном для детей и домашних питомцев месте.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode ei kahjusta koduloomi, linde, siile, vihmausse, mesilasi ega muid kasulikke loomi.

Экологическая безопасность