Rotimürk Gardentop Pasta 150g

Tootekood: 8005831064506

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

2.253.00

15 €/kg

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 25.09.2019

Põhiomadused

Bränd

Gardentop

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Hiired ja rotid

Kirjeldus

Rotimürk Gardentop on kasutusvalmis mürksööt pakituna kotikestesse ühe doosi kaupa. Näriline sureb mõne päeva jooksul (3-5 päeva) pärast mürksööda söömist. Mürksööta on tänu fluorestseeruvale pigmendile UV- lambiga valgustades lihtne tuvastada ka kehva valguse korral. Pasta sisaldab patendeeritud retsepti mis sisaldab hästi tasakaalustatud segu ja närilistele atraktiivsetest söödavatest komponentidest ning inimesele ebameeldivast ainest, mis vähendab juhuslikku tarbimise riski inimese poolt.

Kasutamine

Kasutamine

Söödamaja aseta näriliste leviku piirkonda. Kotikest mitte avada. Hiirte leviku korral kasutada söödakohti kuni 50g mürksöödaga. Aseta söödakohad 5m vahedega. Rottide leviku korral kasutada söödakohti kuni 90g mürksöödaga. Aseta söödakohad 10m vahedega.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toote toimeaine on brodifaakum 0,0029%

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Võib kahjustada verd pikaajalisel või korduval kokkupuutel. Enne sööki ja pärast toote kasutamist pesta käed ja tootega vahetult kokku puutunud nahk. Kasutada ainult piirkondades, kuhu ei pääse väikelapsed, lapsed , lemmikloomad ega mitte sihtloomad.Mürksööt tuleb paigutada turvalisel viisil, mis minimeerib ohu, et mürksööta tarbivad muud loomad või lapsed; Arsti poole pöördudes võtta kaasa toote pakend või etikett. Allaneelamise korral võtta viivitamata ühendust mürgistusteabekeskuse arstiga.