Lillemuld rõdu- ja toataimedele Compo 10L

Tootekood: 4008398111328

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

4.09

0.409 €/l

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 25.09.2019

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Mullad

Otstarve

Lillede kasvatamine, Toataimede kasvatamine

Sihtgrupp

Mullad ja turbad

Maht

10

Hoida laste eest

Kirjeldus

Compo lillemuld rõdu- ja toataimedele on kõrgkvaliteetne muld, mis sisaldab kõrgsoo turvast, juurekasvu aktivaatorit Agrosil. Sobiva struktuuri annab looduslik perliit. Muld on nõrgalt happeline, hea vee imamisvõimega, sobides õitsvate – ja lehtdekoratiivsete taimede kasvatamiseks.

Kasutamine

Kasutamine

Parim toalillede ümberistutamise aeg on kevadel, kui taimed hakkavad jõuliselt kasvama, või augustis-septembris. Taimi ei istutata ümber õitsemise ajal. Pärast istutamist kastke korralikult ja kaitske otsese päikese eest. Regulaarset väetamist alustage 6 nädala möödudes.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Compo Lillemuld sisaldab kvaliteetset haigusvaba kõrgsoo turvast, juurekasvu aktivaatorit Agrosil ning perliiti, mis annab sobiva struktuuri. Täpsemalt sisaldab muld lämmastikku 300mg /L, fosforit 360 mg/L, kaaliumit 420 mg/L. Muld on nõrgalt happeline pH 5,7 . Orgaaniline osa mullas moodustab 85%, sisaldab perliiti, Agrosil®, lupja ja väetist.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja lemmikloomadele kättesaamatus kohas.