Kasvuaktivaator Seklos 2g

Tootekood: 4770168902749

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

0.94

470 €/kg

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 22.10.2019

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Kasvuaktivaator

Otstarve

Väetised köögiviljadele, Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

mürgine veeorganismidele

Kirjeldus

Kasvuaktivaator Seklos soodustab taimede juurestiku arengut ja taime kasvu. Aktivaator stimuleerib juurte kasvu, kiirendab taimede juurdumist ümberistutamisel. Lisaks kiirendab taimede kasvu ja arengut ning suurendab saaki.

Kasutamine

Kasutamine

Võrsete, taimede ja okste juurdumiseks tuleb kasta vette taimeosa ja suruda pulbrisse 2 cm sügavusesse ning panna ettevalmistatud auku. Seemnete ja sibulate leotamiseks teha lahus vahekorras 2 g/ 1 liitri vee kohta ja hoida lahuses 6…12 tundi. Taimede kastmiseks valmistada lahus vahekorras 2 g/100 liitri vee kohta ja kasta 7…14 päeva tagant.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Kasvuaktivaator sisaldab kaltsiumkarbonaati 98,1 %, magneesiumkarbonaati 0,09 %, raudoksiidi 0,08 %, alumiiniumoksiidi 0,35%

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata.nAllaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pestanviivitamata rohke veega.