Juurutuspulber võrsetele Agrecol 90g

Tootekood: 5902341001188

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

3.95

43.889 €/kg

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 21.01.2020

Põhiomadused

Bränd

Agrecol

Liik

Juurutuspulber

Otstarve

Väetised köögiviljadele, Väetised murule, Väetised roosidele ja püsililledele, Väetised suvelilledele, Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Sihtgrupp

Väetised universaalsed

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

mürgine veeorganismidele

Kirjeldus

Juurutuspulber võrsetele Agrecol on kristalliline mitmekülgse toitainesisaldusega juurutuspulber, mida kasutatakse roheliste seemikute juurdumiseks. Lisaks võib kasutada nii vegetatiivsel (võrsed, pistikud) kui ka seemnest paljundamisel ning ka noortele juurdunud taimedele toitainete andmiseks. Toode sisaldab palju kaaliumit, hoolikalt valitud mikroelemente ja lisatud B-vitamiini, mis kõik kokku soodustavad juurte kasvu ja arengut.

Kasutamine

Kasutamine

Juurutuspulbrit kasutatakse pistikute juurdumise ajal, sobib vegetatiivseks paljundamiseks, kasutamiseks seemikutel, juurdunud taimede istutamise ajal ning seemnete külvi ajal. Seemikute ja pistikute juurutamiseks võtta 1 teelusika täis (5 g) juurutuspulbrit 2 L substraadile. Pistikud panna ettevalmistatud substraati ja kasta veega. Juurdunud taimede istutamiseks lisada 1 L substraadile 1 tl (5 g) juurutuspulbrit ja segada. Panna taim mulda ja kasta veega. Seemnete külvamiseks lisada 2 L substraadile 0,5 tl (2,5 g) juurutuspulbrit ja segada. Aukudesse külvatud seemned katta mullaga ja kasta veega.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Väetis NPK + (Mg) väetis 4 – 12 – 5 + (10). Väetis sisaldab 4% üldlämmastikku (N), millest on 3% ammooniumlämmastikku ja 1% nitraatlämmastikku. Lisaks veel 5% fosforpentoksiidi (P2O5), 10% magneesiumoksiidi (MgO), 0,02% vaske (Cu), 0,14% rauda (Fe), 0,04% mangaan, (Mn)* 0,004%, molübdeeni (Mo) ja 0,015% tsinki (Zn)* (* kelaaditud EDTA-ga). Kõik koostisosad on vees lahustuvad.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata.nAllaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pestanviivitamata rohke veega.