Ulukite peletus Plantskydd 100g

Tootekood: 7331591017089
TitleRangeAllahindlus
Hulgiost alates 5st 10%5 10%

Ostes 1 või enam

46.4 €/kg 4.64
-
+

Tooteid laos: 10+tk


03.03.2021
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Plantskydd

Liik

Uluk

Otstarve

Peletav

Sihtgrupp

Ulukite peletus

Kirjeldus

Ulukite peletus Plantskydd on kaitsmiseks põtrade, kitsede, hirvede ja jäneste poolt tekitatavate kahjustuste eest metsades, viljapuu- ja iluaedades ning parkides. Peletusvahend on loomi peletava lõhnaga 100% looduslik toode.

Kasutamine

Kasutamine

Pulber lahustada leiges vees, taimed pritsida või pintseldada kuiva ilmaga sügisel või varakevadel. Kasutada temperatuuril üle 0 C. Kulunorm sõltub taimede liigist. Dekoratiivtaimede korral 1 kg toodet kulub 7,5 l veele. Kokku saab pritsida 400-600 (30 cm kõrged). Okaspuude puhul on kulunorm 1 kg / 5 l kohta latvade töötlemisel. Pritsida saab 800-1000 taime. Lehtpuude, sealhulgas viljapuud, tuleb valmistada lahus 1 kg/7,5 l vee kohta. Tüvede pritsimise korral valmistada lahus 1 kg/2,8 l vee kohta ning kindlasti on vaja pritsida sügis-talvel. rnSoovitatav pritsida iga 4 kuu tagant.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toimeaine: verejahu 998g/kg

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida originaalpakendis ja tihedalt suletuna kuivas, jahedas ja hästi ventileeritavas kohas; Toode ei ole klassifitseeritud ohtlikuks. Puhastatud pakendit saab taaskasutada.

Esmaabi

Hoiatused

Ettevaatusabinõud: Mitte alla neelata. Pesta käed enne söömist, Lahuse valmistamisel kasutada kindaid ja kaitseprille.Hoida eemal toiduainest, joogist ja loomasöödast.Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine keelatud.Vältida tolmu sissehingamist.

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Allaneelamisel: erilisi meetmeid ei ole vaja rakendada. Silma sattumisel: loputada koheselt suure hulga veega nii silmi kui laugude aaluseid. Sissehingamisel: viia kannatanu värske õhu kätte. Kontakt nahaga: pesta nahka vee ja seebiga.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Pritsi mitte pesta ega tühjendada veekogude lähedal.

Ole esimene, kes arvustab toodet: “Ulukite peletus Plantskydd 100g”

Arvustused

Reviews

Arvustused puuduvad.