Toitelahus bonsaidele Agrecol 30ml

Tootekood: 5902341004776

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

0.96

32 €/l

Põhiomadused

Bränd

Agrecol

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Väetised toataimedele

Sihtgrupp

Väetised bonsaidele

Maht

0,03

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Toitelahus bonsaidele Agrecol on loodud ekstra bonsaidele, mis tagab taime lehtedele erksa värvi ning tugevdab juurestikku. Tänu oma erilisele koostisele parandab see oluliselt taimede olukorda ja juurestikku. Asjatundlik, esteetiline ja kasutusvalmis pakend on lihtsustab toote kasutamist. Toitelahus toimib kuni 4 nädalat. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Toitelahus on mõeldud bonsaitaimede väetamiseks. Toitelahuse mõju kestab 4 nädalat. Kasutada toitelahust iga kuu. Iga taime kohta on üks ampull. Kasutamiseks murra ära ampulli ots ja pista ampulli ots mulda nii, et toitelahus saaks ühtlaselt mulda tungida. Pigista kergelt veendumaks, et ots ei ole ummistunud. Ampull tühjeneb ise. Tühi ampull tuleb mullast eemaldada.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toitelahus sialdab NPK väetise lahust ja värvainet.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.