Suvelillede vedelväetis Compo 1,3L

Tootekood: 4008398043674

Saadavus: Laost otsas

8.44

6.492 €/l

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Väetised suvelilledele

Maht

1,3

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Suvelillede vedelväetis Compo on mikroelementidega vedelväetis kõikidele rõdu- ja terassililledele (pelargonid, surfiiniad, petuuniad). Väetis on taimedele heaks kasvumootoriks, tugevdab taime rakustruktuuri. Väetises olev fosfor soodustab õite tekkimist ning lisakogus rauda väldib klorooside teket. Tasakaalustatud mikrotoitainete hulk tõstab vastupidavust haiguste vastu, looduslikud ensüümid ja Vitanica® merevetikaekstrakt ergutavad taimi ning soodustavad juurekava arengut. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Enne kasutamist loksutada 2. Kork täita soovitud astmeni (I) väetisega ning mõõdetud väetise hulk lisada kastmisveele. Märtsist kuni oktoobrini toas väetada iga nädal, rõdul ja terrassil 1-2 korda nädalas. Talvel ei ole vaja väetada.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetiselahus 8-2,6-5 mikroelementidega. Väetise koostis: üldlämmastik (N) 8%, sellest nitraatlämmastik(NO3)3,9% ja ammooniumlämmastik (NH4) 4,1%; üldfosfor 6% (P2O5), vees lahustuv fosfor(P) 2,6 %; üldkaalium 6% (K2O), vees lahustuv kaalium (K) 5%; boor (B): 0,01%; molübdeen (Mo): 0,001%. Kelaatidena EDTA-st raud(Fe): 0,05%, mangaan(Mn): 0,02 %, tsink(Zn):0,002 %.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.