Püünispaber pakendis Compo 7tk

Tootekood: 4008398973339
TitleRangeAllahindlus
Hulgiost alates 3st 10%3 10%

Hind

1.81 €/tk 12.68
-
+

Tooteid laos: 10+tk


02.12.2023
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Compo

Otstarve

Kahjurite kinnipüüdmine

Sihtgrupp

Bioloogiline tõrje

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Biotehnoloogiline toode, mis kaitseb dekoratiivtaimi ja aedvilju lendavate kahjulike putukate nagu kasvuhoone karilaste, leinasääsklaste, kaevandikärblaste, tiivuliste lehetäide ja ripstiivaliste eest. Tootel on kollane värv, mis meelitab kahjureid. Liim ei tilgu ja selle liimimisomadused säilivad kaua. Insektitsiidivaba iimpaberit on kerge kinnitada.

Kasutamine

Kasutamine

Tahvlid kinnitatakse sidumistraadiga taimede lähedale (üks tahvel 1m² pinna või 1m aknalaua jaoks). Kasutamisel kasvuhoones ja talveaias kinnitage tahvlid koos traadiga juba mulda istutamisel. Eemaldage valge kaitsekile ja jaotage ühtlaselt taimede vahel, riputades tahvlid taimede kõrgusele nii, et lehed ja viljad selle külge ei kleepuks. Kasvuhoonekarilase puhul raputage taimelehti aeg-ajalt, et kahjurid tõuseksid lendu. Vahetage tahvel, kui see on kahjureid täis.

использовать

Пластинки крепятся проволокой рядом с растениями (одна пластина на 1м2 или на 1 м подоконника). При использовании в теплице или зимнем саду закрепите пластины проволокой при посадке в землю. Снимите белую защитную пленку и равномерно распределите между растениями, подвесив пластины на высоту растений так, чтобы листья и плоды не приклеились к ней. При заражении тепличной энкарзией время от времени встряхивайте листья, чтобы вредители взлетали. Меняйте пластины по мере заполнения вредителями.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode koosneb värvist ja liimist

Состав и действующее вещество

Продукт состоит из краски и клея

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest. Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas.

место хранения

Хранить в сухом месте при температуре +6… +35 С. Защищать от солнца.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda püünise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Ettenähtud kasutamisel on ohutu.

Первая помощь и меры предосторожности

Хранить продукт в недоступном для детей и домашних питомцев месте. Защищать от попадания ловушки в живую природу, водоемы. Использовать только при установленной необходимости. Не превышать рекомендованные количества. При предусмотренном использовании безопасен.