Püünispaber pakendis Compo 7tk

Tootekood: 4008398973339

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

8.95

1.279 €/tk

Põhiomadused

Bränd

Compo

Otstarve

Kahjurite kinnipüüdmine

Sihtgrupp

Bioloogiline tõrje

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Püünispaber pakendis Compo on biotehnoloogiline toode, mis kaitseb dekoratiivtaimi ja aedvilju lendavate kahjulike putukate (kasvuhoone karilaste, leinasääsklaste, kaevandikärblaste, tiivuliste lehetäide ja ripstiivaliste ) eest. Tootel on kollane värv, mis meelitab kahjureid. Liim ei tilgu ja selle liimimisomadused säilivad kaua. Liimpaberit on kerge kinnitada ja on insektitsiidivaba.

Kasutamine

Kasutamine

Tahvlid kinnitatakse sidumistraadiga taimede lähedale (üks tahvel 1 m² pinna või 1 m aknalaua jaoks). Kasutamisel kasvuhoones ja talveaias kinnitage tahvlid koos traadiga juba mulda istutamisel. Eemaldage valge kaitsekile ja jaotage ühtlaselt taimede vahel, riputades tahvlid taimede kõrgusele nii, et lehed ja viljad selle külge ei kleepuks. Kasvuhoonekarilase puhul raputage taimelehti aeg-ajalt, et kahjurid tõuseksid lendu. Vahetage tahvel, kui see on kahjureid täis.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode koosneb värvist ja liimist

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda püünise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Ettenähtud kasutamisel on ohutu.