Prussaka Spray Arox 500ml

Tootekood: 5902341459149

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

7.93

15.86 €/l

Põhiomadused

Bränd

AROX

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Prussakad

Maht

0,5

kahjulik_arritav

Kirjeldus

Prussaka-Spray Arox on kasutusvalmis vedel insektitsiid ja akaritsiid, mida kasutatakse prussakate ja teiste roomavate putukate tõrjeks eramutes, ärihoonetes, ladudes ja lautades. Toode hakkab toimima paar minutit pärast kokkupuudet ja biotsiidne toime avaldub tunni aja pärast. Toote pikaajaline kaitse ruumis peale töötlemist on kuni kolm kuud olenevalt kasutustingimustest. NB! KASUTAGE BIOTSIIDI OHUTULT. ENNE KASUTAMIST LUGEGE ALATI LÄBI MÄRGISTUS JA TEAVE TOOTE KOHTA.

Kasutamine

Kasutamine

Pihusta pinnale või otse putukale. Pihustada 20% pindalast üksnes kohtades, kus putukad armastavad viibida. Toimeaine mõju lõpetamiseks puhastada pinnad pesuvahendiga ja pesta tekstiilid pesumasinaga. Ei tohi kasutada alla 36 kuu vanuste laste riietel.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode sisaldab atsetamipriidi 2 g/l. Lisaks sisaldab mõruainet vältimaks juhuslikku allaneelamist inimese või looma poolt.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toidust, joogist ja loomasöödast. Tootejäägid ja pakendid käidelda vastavalt kehtivatele riiklikele õigusaktidele.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on ohutu ettenähtud kasutamise korral.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Vältida aerosooli udu sissehingamist. Vältida kemikaali sattumist nahale ja silma. Kemikaali allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. Toodet käidelda hästiventileeritavas kohas. Toiduained, joogimahutid ja akvaariumid katta pritsimise ajaks kinni. Mis tahes ärrituse korral lõpetada toote kasutamist ning pesta nahk vee ja seebiga. Silma sattumisel pesta rohke voolava vee all vähemalt 15 minutit, hoides silmalaugusid avatult.