Orhidee Power toitelahus Compo 30ml

Tootekood: 4008398132705

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

2.11

70.333 €/l

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Väetised toataimedele

Sihtgrupp

Väetised orhideedele

Maht

0,03

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Orhidee Power toitelahus Compo Orchid Power on mugav kasutamisel ja toimib kuni 4 nädalat. Väetis tugevdab orhideede lehti ja teitab rohkem õisi. Lisaks pikendab õitsemist. Orchid Power on erilise, väga innovatiivse koostisega toitelahus kõikide orhideeliikide kosutamiseks ja taastamiseks. Spetsiaalne koostis stimuleerib, tugevdab ja pikendab õitsemisperioodi. Asjatundlik, esteetiline ja kasutusvalmis pakend on lihtsustab toote kasutamist. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Toitelahus on mõeldud orhideede tugevdamiseks aastaringselt, eriti vähe ja vaevaliselt õitsevatele ning nõrkade lehtedega orhideedele. Mõju kestab 4 nädalat. Kasutada toitelahust igakuiselt. Igale taimele üks ampull. Kasutamiseks murra ära ampulli ots ja pista ampulli ots mulda nii, et toitelahus saaks ühtlaselt mulda tungida. Pigista kergelt veendumaks, et ots ei ole ummistunud. Ampull tühjeneb ise. Tühi ampull tuleb mullast eemaldada.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetise lahus ja värvaine

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.