Liim PVC basseinikilele 200g

Tootekood: 4006873706007

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

23.85

119.25 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Heissner

Liik

Basseinikile

Otstarve

Kile liimimiseks.

Kirjeldus

Liim PVC on kvaliteetne ja tõhus liim basseninikiledele. Ideaalne tiigi laiendamiseks või ühendamiseks. Liimi jagub ca 5m jaoks ja kaalub 200g.

Kasutamine

Kasutamine

Asetage liimitavad kiled kõrvuti puhtale ja kuivale pinnale. Puhastage liimitavad kilepinnad puhastusbensiiniga ja laske kilel kuivada. Liimitavad pinnad peavad olema puhtad ja kuivad ning asuma teineteise kohal. Pöörake kile üleulatav osa tagasi. Katke Kattuvad osad õhukese ja ühtlase liimikihiga. Niipea kui liim hakkab moodustama õhukest kile, asetage kiled uuesti teineteise kohale ja suruge need tugevalt kokku. Laske liimitud kilel enne tiiki paigaldamist 24h seista.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Sisaldab lahustina 85% metüületüülketooni.

Hoiustamine

Hoiustamine

Viia ohtlike materjalide kogumiskohta. Mitte valada kanalisatsiooni. Mitte käidelda olmeprügi hulgas. Käitaja on kohustatud teostama nõuete kohase jäätmekäitluse.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida eemal süttimisallikast. Mitte sutsetada. Mitte hingata sisse. Käidelda hästiventileerivas kohas. Ärritab silmi. Halva enestunde korral pöörduda poole, võimaluse korral näidata etiketti. Silma sattumisel loputada kohr rohke veega ja pööruda arsti poole. Nahale sattumisel pesta vee ja seebiga, saastunud riideesemed koheselt välja vahetada.