Kasvuhoone-Keldri Septik Prodefensio 100ml

Tootekood: 4742375000150

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

4.18

41.8 €/l

Põhiomadused

Bränd

Septik

Otstarve

Hävitav

Maht

0,1

Kirjeldus

Kasvuhoone-Keldri Septikus on kombineeritud erinevate desinfitseerivate toimeainete koosmõju. Tootel on pindaktiivsed omadused, mis suurendavad toimeainete omavahelist efektiivsust. Kasvuhoone-Keldri Septik toime seisneb selles, et preparaat kahjustab mikroorganismide rakukesti ja need hävivad.

Kasutamine

Kasutamine

100 m2 pinna pritsimiseks valmistada 3-10 L töölahus. Siledatel pindadel, nt klaas, on kulunorm väiksem, poorsetel aga suurem. Kasvuhoonetes on soovitav desifintseerida enne istutamist ja/või peale saagi koristust. Kui pritsimisvedelik on sattunud mullale, võib taimed istutada 5 päeva pärast. Selle aja jooksul laguneb preparaat täielikult. Kasvuajal võib pindu ettevaatlikult lapiga pühkida, et vältida preparaadi sattumist taimedele. Tõhusus sõltub töötlemise kvaliteedist, pritsimisel peab saama kaetud kogu pind. Parima tulemuse saavutamiseks viia desinfektsioon läbi kuiva ilmaga, et tagada ruumi kiire kuivamine. Püsiv kõrge niiskus vähendab preparaadi toimet ja mikroorganismide kasv võib taastuda.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toote toimeaineteks on didetsüüldimetüülammooniumkloriid 2,4% ja alküüldimetüülbensüülammooniumkloriid (C12-C16) 1,5%.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toodet hoida lastele kättesaamatus kohas. Hoida eemal toiduainest, joogist ja loomasöödast. Käitlemise ajal söömine, joomine ja suitsetamine on keelatud.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Kahjutu inimestele, loomadele ja kaladele. Tootes sisalduvad pindaktiivsed ained lagunevad looduses täielikult ja kiiresti.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Käitlemisel täita ohutusnõudeid, enne kasutamist tutvuda kasutusjuhendiga. Töötamise ajal kasutada kaitsekindaid. Vältida vahendi sattumist silma ja nahale.