Pookemääre viljapuule Arbokol Classic 250g

Tootekood: 8002297200349
TitleRangeAllahindlus
Hulgiost alates 3st 10%3 10%

Ostes 1

7.41
-
+

Hind

7.41
-
+

Tooteid laos: 10+tk


25.06.2024
Kauba ligikaudne kättesaamisaeg


14. päeva
pikkune tagastusaeg

Põhiomadused

Bränd

Arbokol

Otstarve

Kaitsev

Kirjeldus

Sobib taimede lõikehaavade ja pookekohtade kaitseks ilmastikutingimuste eest. ARBOKOL moodustab haava pinnale kaitsekile, mis “elab kaasa” puidu liikumisele ja kasvamisele, ei pragune ega muuda oma omadusi pika aja vältel.

Kasutamine

Kasutamine

Haavamastiksit on mugav kasutada, kuna see ei vaja soojendamist ja toodet on võimalik kanda lõikehaavadele pintsliga. Soovitav on kasutada sooja ilmaga. Lõikehaavad peavad olema siledad ja kaldu, et vältida vee kogunemist. Enne mastiksi määrimist tuleb lõikepind väga hästi puhastada. Kasutamise vahepeal hoida purk suletuna, et vältida mastiksi kuivamist.

использовать

Мастику удобно использовать, потому что ее не надо подогревать, продукт можно наносить на резаные раны кистью. Рекомендуется использовать в теплую погоду. Раны после обрезки должны быть прямыми и наклонными, чтобы предотвратить скопление воды. Перед нанесением мастики поверхность среза нужно очень хорошо очистить. Между использованиями хранить банку закрытой, чтобы мастика не высохла.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Sisaldab 5-Chloro-2-methyl-4-isothiazolin-3 one and 2-Methyl-2H-isothiazol-3-one (Segu 3:1) 0 ≤ x < 0,0015; Isodecyl Phtalate 5 ≤ x < 9

Состав и действующее вещество

Продукт не содержит вещества, опасные для здоровья людей и животных.

Hoiustamine

Hoiustamine

Toote hoidmistemperatuur on +5 °C…+40 °C.

место хранения

Температура хранения продукта +5 С… +40 С.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Esmaabi: Silma sattumisel: Eemaldage kontaktläätsed, kui need on olemas. Peske koheselt rohke veega vähemalt 30-60 minutit, avage silmalaud täielikult. Pöörduge vajadusel arsti poole.
Allaneelamine: Kannatanule pakkuda juua võimalikult palju vett. Pöörduge arsti poole. Ärge kutsuge esile oksendamist, kuniks arst pole seda soovitanud.

Первая помощь и меры предосторожности

Продукт безопасен при использовании, как предусмотрено.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on keskkonnale ohutu.

Экологическая безопасность