Privaatsuspoliitika

  1. Aednik24.ee kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning kauba ostjale saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõtetele selleks, et kohale toimetada kaupa.
  2. Isikuandmete kasutamine Aednik24.ee või koostööpartneriga seotud informatsiooni (uudised, reklaam jne…) edastamiseks toimub ainult siis, kui Klient on selle jaoks andnud eraldi nõusoleku veebilehel.
  3. Aednik24.ee’l on õigus kasutada Kliendi e-maili aadressi, elu- või asukoha aadressi ja telefoninumbrit Aednik24.ee või tema koostööpartneriga seotud reklaami ja muu informatsiooni edastamiseks Kliendile.
  4. Kliendil on igal ajal õigus keelata oma isikuandmete kogumine ning kasutamine, välja arvatud juhul, kui see on vajalik lepingust tuleneva nõude sissenõudmiseks või kauba kohaletoimetamiseks.
  5. Krüpteeritud andmeside pankadega ostude eest tasumisel tagab Kliendi personaalsete pangatunnuste turvalisuse ja neile puudub ka Aednik24.ee’l ligipääs.