Väetisepulgad õitsvad taimed Vilmorin 12tk /SP/

Tootekood: 5905810199218

Saadavus: Laost otsas

Kogus:

-
+

1.46

0.122 €/tk

Põhiomadused

Bränd

Vilmorin

Liik

Väetisepulk

Otstarve

Väetised suvelilledele, Väetised toataimedele

Sihtgrupp

Väetised lilledele, Väetised toataimedele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Väetisepulgad õitsevad taimed Vilmorin ergutavad õiepungade teket ja intensiivistavad värvi ning tagavad rikkalikku õitsemise. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Väetispulgad toimivad 2 kuud. Väeta märtsist oktoobrini. Poti läbimõõdule 8 cm arvestatatakse 1 pulk. Suru pulk umbes 5-6 cm sügavusele potti, kata mullaga ja kasta. Hoida kuivas, lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Kasutada juhul, kui on kindlaks tehtud vajadus.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK 9,2-7-7,8 + 2 MgO. Toiteelementide sisaldus: üldlämmastik (N) 9,2%, tsitraat- ja veeslahustuv difosforpentaoksiid (P2O5) 7%; veeslahustuv di- kaaliumoksiid (K2O) 7,8%, veeslahustuv magneesiumoksiid (MgO) 2%.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.