Väetis universaalne Vilmorin 0,8kg /SP/

Tootekood: 3182670155024

Saadavus: Laost otsas

1.462.92

Põhiomadused

Bränd

Vilmorin

Liik

Granuleeritud väetis

Otstarve

Väetised köögiviljadele, Väetised murule, Väetised roosidele ja püsililledele, Väetised suvelilledele, Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Väetis universaalne Vilmorin on kõikidele aiakultuuridele nii köögiviljadele, lilledele, murule, roosidele, puudele ja põõsastele. Tasakaalustatud kiiretoimeline täisväetis kindlustab taimede tugeva kasvu ja toob esile saagi head maitseomadused. EÜ väetis.

Kasutamine

Kasutamine

Väetatakse 2 korda hooajal arvestusega 0,5-1 peotäis (umbes 50g) m2 kohta köögiviljadele ja lilledele enne külvi ja kasvu ajal. 1 peotäis ühe puu ja põõsa kohta kevadel ja suvel. Murule 2-5 peotäit 5m2 kohta kevadel ja kesksuvel. Väetis kaevatakse mulda ja kastetakse kohe.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetis N-P2O5-K2O 15-15-15+väävel. Üldlämmastik (N) 15% (ammoonium- 11,3%, karbamiidlämmastik 3,7%), tsitraat- ja veeslahustuv difosforpentaoksiid (P2O5) 15%; veeslahustuv dikaaliumoksiid (K2O) 15%, vees lahustuv vääveltrioksiid (SO3) 10% .

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.