Väetis sinise õiega hortensiatele Compo 800g

Tootekood: 3295632904094

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

10.54

13.175 €/kg

Põhiomadused

Bränd

Compo

Liik

Granuleeritud väetis

Otstarve

Väetised suvelilledele

Sihtgrupp

Väetised hortensiatele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Väetis sinise õiega hortensiatele sisaldab 58% kiiretoimelisi alumiinium oksiide, mis aitavad kaasa sinise pigmendi sünteesile taimes, muutes õie värvuse puhtaks siniseks. Et taim oleks tugev ja lopsakas tuleks regulaarselt kasutada lisaks ka NPK täisväetist -Compo vedelväetis hortensiatele. Sinised hortensiad püsivad sinisena happelises pinnases (pH 4-5). Neutraalsetes ja lubjarikastes mullades on peaaegu kõik siniste õitega sordid roosa või lilla värvusega. COMPO sinise õiega hortensiaväetis on sobilik nii erinevate hortensialiikide värvimiseks kui ka sinise värvuse säilitamiseks, kuna sisaldab palju rauda ja alumiinium oksiide. Valgeid hortensiaid ei saa värvida. Toitained on koheselt vees lahustuvad ja seega taime jaoks kiiresti kättesaadavad. Sinise õie saamiseks ja säilitamiseks tuleks hortensiat väetada regulaarselt 4 nädala tagant antud väetisega. EÜ VÄETIS.

Kasutamine

Kasutamine

1 doseering=ca 10g. Kastmine: 1 doseering lahustada 2-3L vees. Suuremate taimede puhul 2 doseeringut lahustada 4-6L vees. Väetisega kasta märtsist oktoobrini. Mulda segades: 1 taime kohta 1 doseering. Suurematele taimedele 2 doseeringut. Väetis laotada laiali ja segada mullaga. Kasta rikkalikult. Väetise sattumisel lehtedele tuleb see eemaldada. Pärast kasutamist sulgege pakend, et kaitsta väetist niiskuse eest.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Mikroelementide segu toitainete sisaldus: vees lahustuv vask (Cu) 0,5%, vees lahustuv raud (Fe) 5%, vees lahustuv mangaan (Mn) 0,65 %, vees lahustuv tsink (Zn) 0,5 %

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida lastele kättesaamatus kohas! Vältida sattumist keskkonda. Kasutada vajalikke isikukaitsevahendeid.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Allaneelamise korral: loputada suud. MITTE kutsuda esile oksendamist.Silma sattumise korral: loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Eemaldada kontaktläätsed, kui neid kasutatakse ja kui neid on kerge eemaldada. Loputada veel kord.