Väetis Osmocote Exact tablett 14-8-11+2MgO+TE / 5-6k 1000 tk/7,5kg

Saadavus: 3tk

Kogus:

-
+

126.00

16.8 €/kg

Põhiomadused

Bränd

ICL

Liik

Aeglaselt lahustuv väetis

Otstarve

Väetised roosidele ja püsililledele, Väetised suvelilledele

Sihtgrupp

Väetised lilledele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

mürgine veeorganismidele

Kirjeldus

Väetis Osmocote Exact tablett 14-8-11+2MgO+TE on pikaajalise toimega väetustabletid, mis toimivad 5…6 kuud. Tänu koonilisele kujule on tabletti lihtne kasvusubstraati suruda. Tableti kaal 7,5 g. Tablettide kestvus on 5…6 kuud.

Kasutamine

Kasutamine

Tabletid sobivad konteiner- ja amplitaimede pikaajaliseks väetamiseks. Soovitatav kulunorm on 1 tablett 2…3 L kasvusubstraadi kohta.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Väetis Osmocote Exact tablett sisaldab üldlämmastikku 14 %, millest on nitraatlämmastikku 6,2% ja ammooniuumlämastikku 7,8%. Väetis sisaldab lisaks vees lahustuvat fosforit 6,0 %, vees lahustuvat kaaliumit 11 %, vees lahustuvat magneesiumit 1,3 %, vees lahustuvat boori 0,01 %, vees lahustuvat vaske 0,003 %, vees lahustuvat rauda 0,08 % ning vees lahustuvat mangaani ja molübdeeni 0,012 %.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata.nAllaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pestanviivitamata rohke veega.