Väetis õitsvatele taimedele Vilmorin 500ml /SP/

Tootekood: 3182670226465

Saadavus: Laost otsas

Kogus:

-
+

1.743.48

3.48 €/l

Põhiomadused

Bränd

Vilmorin

Liik

Granuleeritud väetis

Otstarve

Väetised roosidele ja püsililledele, Väetised suvelilledele, Väetised toataimedele

Sihtgrupp

Väetised õitsvatele lilledele

Maht

0,5

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Väetis õitsvatele taimedele Vilmorin on tasakaalustatud täisväetis, mis kindlustab taimede rikkaliku ja pikaajalise õitsemise. Väetis sobib nii toa- kui õuetaimedele rõdul, terrassil, peenral (petuuniate, peiulillede, võõrasemade) väetamiseks. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Väetamiseks teha valmis lahus, mille tegemiseks kulub 1 korgitäis väetislahust ja 4 L vett ning selle lahusega kastetakse iga 8 päeva järel kasvuperioodil. Talvisel ajal toalilli kastetakse 1 kord kuus.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetislahus kõikidele õitsvatele taimedele. Toiteelementide sisaldus: üldlämmastik (N) 4% (ammoonium- 1,9%, nitraat- 1,6%, karbamiid- 0,5%), tsitraat- ja veeslahustuv difosforpentaoksiid (P2O5) 6%; veeslahustuv dikaaliumoksiid (K2O) 8%, mikroelementidena vees lahustuvad boor (B), vask (Cu), raud (Fe), Mangaan (Mn), molübdeen (Mo), tsink (Zn).

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.