Väetis Master 18-18-18 Valagro 25kg

Saadavus: 9tk

Kogus:

-
+

71.68

2.867 €/kg

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 22.10.2019

Põhiomadused

Liik

Vees lahustuv väetis

Otstarve

Väetised köögiviljadele

Hoida laste eest

Kirjeldus

Väetis Master 18-18-18 Valagro on täielikult vees lahustuv täisväetis, mis sobib köögiviljade, lillede ja maasikate kasvuaegseks väetamiseks muld- ja turvassubstraatidel. Väetise lämmastiku kaaliumi suhe on 1:2,3. ja väetis sisaldab ka kõikki taimedele vajalikke mikroelemente. Taimede kaltsiumivajaduse tagamiseks lisatakse Kekkilä veeslahustuvat kaltsiumnitraati. Kõiki Starex-väetiseid võib omavahel segada. Sobib ka leheväetamiseks avamaal 4% lahusena.

Kasutamine

Kasutamine

Kasvuhoonekultuure väetatakse 15-Starexiga iga kastmiskorraga 0,1-0,2% lahusena. Kaltsiumnitraati antakse eraldi, kuna koos olles väetised reageerivad. Soovitatav emalahus on 10% Väetised lahustuvad kõige paremini soojas vees.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +5…+35°C. Kaitsta päikese eest. Säilitada toidust, jookidest ja loomade toidust eraldi.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta.