Väetis marjadele Seklos 750g /SP/

Tootekood: 4770168902220

Saadavus: Laost otsas

Kogus:

-
+

1.663.33

2.213 €/kg

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 13.11.2019

Põhiomadused

Bränd

Seklos

Liik

Granuleeritud väetis

Otstarve

Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Väetis marjadele Seklos on granuleeritud kompleksväetis marjapõõsastele ja viljapuudele on hea marjakultuuride ja viljapuude väetamiseks. Tänu tasakaalustatud koostisele tõuseb taimede elujõud ja istikud juurduvad paremini. Kiireneb ka marjade ja viljade valmimine ning suureneb saak. Taimed õitsevad ka paremini ja taimed muutuvad üldiselt vastupidavamaks keskkonna negatiivsete mõjude suhtes.

Kasutamine

Kasutamine

Puistake väetist ja segage mullaga läbi enne istutamist või kasvu alguses, seejärel kasvuperioodi keskel. Põõsastele võib panna väetist okste võralaiuse alale.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Kloorivaba NKP väetis (Mg, S) 8-11-23+ME. Üldlämmastik (N) 8% (ammooniumlämmastik 5,4 %, nitraatlämmastik 2,6 %), tsitraat- ja veeslahustuv difosforpentaoksiid (P2O5) 11,5%; veeslahustuv dikaaliumoksiid (K2O) 22,99%, veeslahustuv magneesiumoksiid (MgO) 4,2%, väävlitrioksiid 29%.n

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.