Väetis Magneesiumnitraat N 10,5% ( MgO 15,5%) 25kg

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

31.74

1.27 €/

Põhiomadused

Liik

Vees lahustuv väetis

Otstarve

Väetised köögiviljadele, Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

mürgine veeorganismidele

Kirjeldus

Väetis Magneesiumnitraat N11-Mg9 on vees väga hästi lahustuv magneesiumi ja nitraatlämmastikku sisaldav väetis. Magneesiumnitraati kasutatakse taimekasvatuses nii nitraatlämmastiku lihtväetisena kui ka kontsentreeritult ja kiiresti omastatavat magneesiumit sisaldava nitraatlämmastikuna NPK – väetus-programmides. Magneesiummnitraat varustab kasvavat taime nitraatlämmastiku ja veeslahustuva magneesiumiga, mõlemad taimetoiteelemendid on olulised tegurid taime kasvuks ja kvaliteetseks saagiks.

Kasutamine

Kasutamine

Magneesiumi vajaduse kohaselt lisada kastmisveele 0,1 … 0,5 g/ 1 l vee kohta või 0,1-0,5kg/1000 l vee kohta. Avamaa kultruuride lehekaudu väetamisel kulub 2–5 g/ha.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Väetis sisaldab 11,0% üldlämmastikku (N), millest 100% nitraatlämmastikku 15,5% ja magneesiumit 9,0%.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata.nAllaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pestanviivitamata rohke veega.