Väetis maasikale Vilmorin 0,8kg /SP/

Tootekood: 3182670155673

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

1.082.17

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 22.03.2019

Põhiomadused

Bränd

Vilmorin

Liik

Granuleeritud väetis

Otstarve

Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Väetis maasikale Vilmorin on NPK väetis maasikale ja teistele marjakultuuridele. Väetis kujutab endast tasakaalustatud kiiretoimelist täisväetist, mis kindlustab suure saagi ja tänu magneesiumile intensiivistab maasikalõhna. EÜ väetis.

Kasutamine

Kasutamine

Enne istanduse rajamist kaevatakse väetis mulda arvestusega 1 peotäis (umbes 50g) 6 taime kohta. Valmis istanduses väetatakse 3 korda: kasvu alguses 1 peotäis 6 taime kohta, pärast esimest vilja 1 peotäis 12 taime kohta ja peale saaki 1 peotäis 12 taime kohta . Väetis kaevatakse mulda ja kastetakse kohe.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetis N-P2O5-K2O 11-7-24 + 3MgO Üldlämmastik (N) 11% (ammoonium- 6,9%, nitraatlämmastik 4,1%), tsitraat- ja veeslahustuv difosforpentaoksiid (P2O5) 7%; veeslahustuv dikaaliumoksiid (K2O) 24%, veeslahustuv magneesiumoksiid (MgO) 3%.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.