Väetis lehtdekoratiivsetele taimedele Vilmorin 250ml /SP/

Tootekood: 3182670154355

Saadavus: Laost otsas

1.302.61

5.2 €/l

Põhiomadused

Bränd

Vilmorin

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Väetised toataimedele

Maht

0,25

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Väetis lehtdekoratiivsetele taimedele Vilmorin on NPK väetislahus kõikidele lehtdekoratiivsetele toataimedele. Väetis kujutab endast tasakaalustatud täisväetist, mis kindlustab taimede tugeva kasvu ja läikivad terved lehed. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Kasutamiseks lahustada 1 korgitäis 4 L vees ja kasta lahusega iga 8 päeva järel kasvuperioodil, talvisel ajal kord kuus.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Väetise koostisesse kuulub üldlämmastik (N)6% (ammoonium- 2,6%, nitraat- 2,9%, karbamiid- 0,5%), tsitraat- ja veeslahustuv difosforpentaoksiid (P2O5) 4%; veeslahustuv dikaaliumoksiid (K2O)5%, mikroelementidena vees lahustuvad boor (B), vask (Cu), raud (Fe) EDTA kelaadina, mangaan (Mn), molübdeen (Mo), tsink (Zn).

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.