Väetis happelembestele Florovit 0,55L /SP/

Tootekood: 5900498007916

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

1.492.98

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 26.03.2019

Põhiomadused

Bränd

Florovit

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Väetised okaspuudele ja rododendronitele

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Väetis happelembestele Florovit sisaldab toitaineid just sellises koguses ja koostises, mida vajavad happelembesed taimed. Väetis hapestab ka pinnast, mis soodustab taimede kasvu ja arengut. Magneesium ja õiges koguses rauda, vaske ja tsinki tagavad, et taimed ei kolletu.

Kasutamine

Kasutamine

Sõltuvalt mulla happesusest tuleb teha väetiselahus, mille kontsentratsioon on 0,5…1%. Lahuse tegemiseks tuleb võtta 5-10 ml väetist ja segada ühes liitris vees. Saadud lahusega kasta taimi 14 päevase vahega aprillist oktoobrini arvestades, et kulub 1-4 l 1 m2 mullapinna kohta.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetislahus 4–6–6+ mikroelementidega sisaldab boori B, vaske Cu, rauda Fe, mangaani Mn, molübteeni Mo, tsinki Zn. Väetise koostis: 4,0% (N) üldlämmastik; 1,7% (N) ammooniumlämmastik; 6,0% (P2O5) fosforpentoksiid, mis lahustub neutraalses ammooniumtsitraadi ja vee lahuses; 6,0 % (K2O) vees lahustuv kaaliumoksiid; 0,008 (B) täisboor; 0,03% (Cu) täisvask. Väetis on kloorivaba.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.