Väetis bonsaile Vilmorin 250ml /SP/

Tootekood: 3182670154430

Saadavus: Laost otsas

Kogus:

-
+

1.492.98

5.96 €/l

Põhiomadused

Bränd

Vilmorin

Liik

Vedelväetis

Otstarve

Väetised toataimedele

Sihtgrupp

Väetised bonsaidele

Maht

0,25

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Väetis bonsaile Vilmorin on tasakaalustatud täisväetis, mis tugevdab bonsaide kasvu ja haiguskindlust ning pikendab taime eluiga. EÜ väetis

Kasutamine

Kasutamine

Väetamiseks tehakse väetislahus, milleks lahustata 1 korgitäis väetislahust 4 L vees ja kastetakse kaks korda kuus vegetatsiooniperioodil. Talvisel ajal vaid kord kuus.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

NPK väetislahus N-P2O5-K2O 3,5-7-4,5 + 1MgO + mikroelemendid. Toitainete sisaldus väetises: üldlämmastik (N) 3,5% (ammoonium- 1,7%, karbamiid- 1,8%), tsitraat- ja veeslahustuv difosforpentaoksiid (P2O5) 7%; veeslahustuv dikaaliumoksiid (K2O) 4,5%; veeslahustuv magneesiumoksiid (MgO) 1%, mikroelementidena vees lahustuvad boor (B), vask (Cu), raud (Fe), mangaan (Mn), molübdeen (Mo), tsink (Zn).

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.