Väetis Allgrow Kasvujõud 5L

Saadavus: 10tk

Kogus:

-
+

48.37

9.674 €/l

Põhiomadused

Bränd

Allgrow

Liik

Looduslik väetis

Otstarve

Väetised köögiviljadele, Väetised roosidele ja püsililledele, Väetised suvelilledele, Väetised viljapuudele ja marjapõõsastele

Sihtgrupp

Väetised universaalsed

Maht

5

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

mürgine veeorganismidele

Kirjeldus

Väetis Allgrow® Kasvujõud kasvuaktivaator tagab kindla kvaliteedi, vastupidavama taime ja suurema saagi. Vähendab taimede veetarvet. Parem ja kvaliteetsem (rohkem narmasjuuri!) tagades suure saagi. Parem säilivus põllul ja hoidlas. 100% looduslik mikroorgaaniline taimelahus köögivilja-, lille- ja marjakultuuride taimekasvu parandamiseks. Lubatud kasutada maheviljanduses Põhjamaades ja Eestis, omades Rootsi KRAV ja Soomes LUOMU maheviljelusliitude sertifikaati. Võib kasutada koos fungitsiidide, insektitsiidide või ka mineraalväetiste töölahusega.

Kasutamine

Kasutamine

Kastmisel valmistada 0,85- 1,25 % lahus, alles tärganud taimedele valmistada lahus 0,5%, kasvuhoonekurgil ja tomatil ühekordne kastmiskogus on 20 l/ha. Leheväetamisel on lahuse kulunorm 5-10 l/ha ning väetada 1- 5 korda kasvuperioodil.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Väetis koosneb mikrovetikatest, mis tagavad täiusliku ja kiire toitainete omastamine taime poolt. Lisaks sisaldab enam kui 20. taimele vajalikku taime toiteelementi sh. kaltsiumit.

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda väetise sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Mitte alla neelata.nAllaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pestanviivitamata rohke veega.