Universaalne putuka aerosool Diptron Fogger 150ml

Tootekood: 8421341107760

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

13.47

89.8 €/l

Põhiomadused

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Herilased, Kärbsed, Koid, Puugid, Sääsed, Sipelgad

Maht

0,15

Eriti tuleohtlik

Kahjulik ja ärritav

Väga mürgine veeorganismidel

Kirjeldus

Universaalne putuka aerosool Diptron Fogger on putukatõrjevahend lend-ja roomavate purukate tõrjeks. Spetsiaalselt näidustatud kirpude vastu. Kõrvaldab kiiresti ja tõhusalt avalikes kohtades, kodudes ja ettevõtetes kahjurinakkuse lend- ja roomavatest putukatest ( prussakad, ämblikud, sipelgad, puugid, kirbud, lutikad, sääsed, kärbsed, koid jne). Vabastab mikroosakesi, mis tungivad keskkonna kõikidesse pindadesse ja nurkadesse, kõrvaldades putukad kohe ja kestvalt. Putukatõrje kestab 2 kuud, vältides hilisemaid kahjurinakkusi kogu sellel perioodil.150 ml toodet kulub 30 m2.

Kasutamine

Kasutamine

Kanda toodet peale pihustades täieliku tühjendamise ventiili abil garaaziboksides, keldris ja tubades, vältides inimeste ja loomade juuresolekut tõrje tegemise ajal. Asetage tootepurk püstiselt kõrge koha peale ja katke purgialunepind kinni, et pinda kaitsata. Asetada tootepurk eluruumi/töödelava ruumi keskele, hoides seda eemal süttimisallikatest, lampidest, ahjudest, tuledest ja igasugustest elektriseadmedest. Loksuta pudelit, vajuta ventiilile, kuni täielikutühjendamise mehhanism käivitub. Lahkuda ruumist. Lasta toimida 2h, pärast tuulutada enne ruumis uuesti sisenemist.

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Etofeenproks 0,475%, Bensüülperoksiid 1,425%, Lahustid, propellent ja abiained 100%

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida eemal soojusallikast, kuumadest pindadest, sädemetest, leekidest. Hoida hästi ventileeritavas kohas. Hoida mahutit tihedalt suletuna. Vältida sattumist keskkonda. Pakendite sisu viia oma linnavalitsuses volitatud ohtlike jäätmete eraldi kogumise punkti.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Väga mürgine veeorganismidel, pikaajaline toime

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Vältida silma, nahale või rõivastele sattumist. Pärast käitlemist pesta hoolega käed. Toote käitlemise ajal mitte süüa, juua ega suitsetada. Silma sattumise korral loputada mitme minuti jooksul ettevaatlikult veega. Kui silmade ärritus ei möödu, pöördu arsti poole. Sisse hingamise korral toimetada isik värske õhu kätte ja hoida asendis, mis võimaldab kergesti hingata. Halva enestetunde puhul võtta ühendust mürgistusteabekesuse arstiga 16662.