Universaalne putuka aerosool Biolit Uni 400ml

Tootekood: 8590005753596

Saadavus: Laos 10+tk

Kogus:

-
+

4.95

12.375 €/l

Põhiomadused

Bränd

Biolit

Otstarve

Hävitav

Sihtgrupp

Herilased, Kärbsed, Koid, Sääsed

Maht

0,4

keskkonnaohtlik

Tuleohtlik

Kirjeldus

Universaalne putukatõrjevahend Biolit Uni, millega saab tõrjuda lendavaid (sääsed, kärbsed, herilased ja koid) ja roomavaid (prussakad, sipelgad, lutikad, kirbud) putukaid.

Kasutamine

Kasutamine

Enne kasutamist loksuta. Roomavate putukate tõrjeks tuleb pihustada putukate pesitsuspaikadesse umbes 10 cm kauguselt 5-10 sekundi jooksul. Lendavate putukate tõrjeks ruumis pihustada ühtlaselt 10 sekundit 50 m3 ruumalale ja hoida ruum suletud 20-30 min. Pärast tuulutada korralikult. Preparaati tuleb käidelda hästiventileeritavas kohas

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

Toode sisaldab deltametriini 0,01, piperonüülbutoksiidi 0,05% ja tetrametriini 0,25%

Hoiustamine

Hoiustamine

Hoida lastele kättesaamatus kohas. Kaitsta otsese päikese eest ja hoidmistemperatuur ei tohi tõusta üle +50 C.

Keskkonnaohutus

Keskkonnaohutus

Toode on eriti tuleohtlik, ei tohi pihustada lahtisele leegile ega hõõguvale materjalile ning tuleb hoida eemal süttimisallikast. Preparaat ei tohi sattuda veekogusse, kuna on mürgine veeorganismidele.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Vältida aerosooli sissehingamist ning kemikaali sattumist nahale ja silma. Kemikaali allaneelamise korral pöördu koheselt arsti poole ja näidata talle pakendit või etiketti. ristimise ajaks peavad olema kõik toiduained, joogimahutid ja akvaariumid. Tühja pudelit ei tohi põletada ega läbi torgata. Esmaabi: igasuguse ärrituse korral lõpetada toote kasutamist ning pesta nahka rohke vee ja seebiga. Silma sattumisel pesta rohke voolava vee all vähemalt 15 min, hoides silmalaugusid avatult.