Ultrasonic näriliste peletaja 3 Watt 30m2-le /SP/

Tootekood: 7640104972273

Saadavus: 10tk

Kogus:

-
+

31.5863.16

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 22.10.2019

Põhiomadused

Bränd

Swissinno

Otstarve

Peletav

Sihtgrupp

Loomade peletus

Kirjeldus

Ultrasonic näriliste peletaja 3 Watt 30m2-le sobib kasutamiseks siseruumidesse. Peletab eemale hiired ja rotid ja teised närilised siseruumidest kasutades ultraheli. Ohutu koduloomadele! Seade sisaldab liikumisandurit, mis käivitab loomade kõrvale kuuldava heli ultraheli sagedusel. Signaal mõjub närilistele nõnda, et nad lahkuvad seadme mõjuala territooriumilt. Signaali dünaamika on 5 sekundit. Kui roheline tuli vilgub, siis seade peletab loomi. Ultrahelisignaal (üle 20000Hz) ei ole kuuldav inimestele ja enamikule loomadele. Antud seade on 13000-60000Hz. Ultraheli ei tungi läbi seinte, kuid peegeldab hästi tasastelt pindadelt. Signaale summutavad pehmed materjalid nagu vaibad, kardinad, mööbel – võib vähendada seadme efektiivsust. Seetõttu soovitame seadet mitte suunata selliste materjalide poole. Kuna ultraheli ei tungi läbi seinte, siis vajadusel tuleb kõrvalruumidesse paigutada täiendavad seadmed. Samuti tuleb täiendavaid seadmeid kasutada L-kujulistes ruumides. Kui teil on kodus lemmikloomaks hamster, hiired ja rotid vm närilised, siis need tuleb seadmega toast eemaldada. Toode on toodetud SWISSINNO SOLUTIONS AG poolt. Seade on toodet range kvaliteedikontrolli all Hiinas. Seadme töökvaliteet on garanteeritud.

Kasutamine

Kasutamine

Kasutada vaid siseruumides! Lülitage seade vooluvõrku ning paigutage seade suunaga näriliste poole. Jälgi, et seade oleks tasasel pinnal! Esipaneelil olev roheline tuluke sütib ja seade annab pehmet signaali. Seadmete tonaalsused võivad üksteisest veidi erineda – see on tavapärane. Efektiivseks tõrjeks tuleb seadet hoida sees 24h.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Ohutus: Seade on ohutu lastele, kuid soovitame lastel mitte mängida seadmega! Kui seadet ei kasutata sihtotstarbeliselt, siis lülitage seade välja ning eemaldage elektrivõrgust. Ärge avage seadme korpust! Ärge kasutage seadet, kui elektrikaabel või pistik on vigased! Ärge kasutage seadet niisketes ruumides! Ärge paigutage seadet nii, et see võib kukkuda veeanumasse (vann, bassein jne). Ärge kasutage seadet, kui see on maha kukkunud või muul moel saanud vigastada! Seadme ülekuumenemise vältimiseks ärge katke seda ega paigutage väikestesse ruumidess nagu kapid jne. Ärge paigutage seadet küttekeha lähedusse. Peletaja ei mõjuta elektriseadmete tööd nagu kaugjuhitavad puldid(väravad, garaaz, televiisor jne), südamestimulaatorid jne.