Tüvevalgendi Florovit 1,2kg /SP/

Tootekood: 5900498019070

Saadavus: Laost otsas

Kogus:

-
+

5.54

4.617 €/kg

Kauba ligikaudne kättesaamise aeg: 23.11.2019

Põhiomadused

Bränd

Florovit

Otstarve

Puutüvede kaitseks

Hoida laste eest

Kahjulik ja ärritav

Kirjeldus

Tüvevalgendi Florovit on soovitav kasutada, et ära hoida ja leevendada võimalikke madalate temperatuuride poolt põhjustatud kahjustusi (nagu näiteks külmalõhed tüvel) puudel ja põõsastel. Kevadel on öise ja päevase temperatuuri vahel suured erinevused, mistõttu võib tekkida koore lõhenemine – tüvevalgendi aitab seda ära hoida. Lisaks kaitseb tüvevalgendi puude tüvesid ka päikesepõletuse eest ning aitab takistada kahjurite levikut.

Kasutamine

Kasutamine

Segage ämbris olev pulber 2 L veega kuni saavutate ühtlase massi. Jätke 15 minutiks seisma ning segage kogu mass veelkord läbi. Seejärel on toode kasutusvalmis. Tüvede ja okste valgendamiseks valige kuiv ilm. Esimest korda võiks toodet kasutada sügisel enne lume tulekut (oktoobris, novembris), vajadusel korrata töid varakevadel (veebruaris, märtsis).

Koostis ja toimeaine

Koostis ja toimeaine

66.5% Kaltsium (CaO), (kaltsiumhüdroksiid ja orgaaniline liim).

Hoiustamine

Hoiustamine

Säilitada kuivas kohas temperatuuril +6…+35°C. Kaitsta päikese eest.

Esmaabi

Esmaabi ja ettevaatusabinõud

Hoida lastele ja loomadele kättesaamatus kohas. Hoiduda toote sattumisest looduskeskkonda, veekogudesse. Kasutada vaid juhul kui on kindlaks tehtud vajadus. Mitte ületada soovitatud koguseid. Allaneelamise korral pöörduda kohe arsti poole, näidata talle pakendit või etiketti. Vältida kokkupuudet naha ja silmadega. Silma sattumisel loputada viivitamata rohke veega ja pöörduda arsti poole. Nahale sattumisel pesta rohke veega.